Dějepis II. v kostce pro střední školy - Náhled učebnice

Dějepis II. v kostce pro střední školy

Marie Sochrová

Přepracované a aktualizované vydání populární doplňkové učebnice pro střední školy v novém praktickém formátu. Dvoudílná učebnice shrnuje přehledně to podstatné, co student střední školy potřebuje nejen při přípravě k maturitě, ale během celého studia na střední škole. 2. díl je věnován novověku a dějinám nové doby.

Vyber si ze seznamu všech nabídek této učebnice:

Dějepis II. v kostce pro střední školy

Marie Sochrová

Dějepis II. v kostce pro střední školy - Náhled učebnice

 

Recenze

Ukázat/Skrýt

15.09.2014 Eliška

Učebnice dějepis II. obsahuje veškeré informace, které potřebujete znát k těmto tématům. Tuto učebnici jsme používali na obchodní akademii a nemůžu si stěžovat. Skvěle chronologicky řazena a dobře vypracována. Velmi zajímavě zpracována. Velmi doporučuji. Skvěla učebnice.

09.09.2014 Barbora_K

Skvělá učebnice pro gympl. Náš pan učitel i paní učitelka podle ní "jeli" a bylo to pro nás něco jako osnova. Dokonce nám říkali, že tohle nestíhá probrat, tak ať mrknem do kostky. Za mě super, možná trochu méně přehledná - každá stránka na chlup stejná. Ale jinak fajn :-) doporučuji.


Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Eshop Burzy učebnic | Facebook | Textbook icons created by Freepik - Flaticon
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace