New English File: Upper-intermediate Student's Book - Náhled učebnice

New English File: Upper-intermediate Student's Book

Christina Latham-Koenig, Clive Oxenden, Paul Seligson

Publikace: New English File Upper Intermediate Student´s Book S Anglicko-českým Slovníčkem - Oxenden Clive. * Čtyřdílný kurz pro středoškoláky a dospělé studenty * Důraz na komunikativní schopnosti studentů a jejich jazykovou vybavenost nutnou pro běžnou praxi, obzvláště pak při různých společenských a pracovních příležitostech. * Word bank – obrázkový slovník 500 slov seřazených do tématických celků na konci učebnice. * Travel with English – základní fráze nutné pro cestování. * Dokonalá metodická příručka má v každém díle přes 60 stran kopírovatelných doplňkových aktivit (60–120 hodin). Publikace: New English File Upper Intermediate Student´s Book S Anglicko-českým Slovníčkem - Oxenden Clive.

Vyber si ze seznamu všech nabídek této učebnice:

New English File: Upper-intermediate Student's Book

Christina Latham-Koenig, Clive Oxenden, Paul Seligson

New English File: Upper-intermediate Student's Book - Náhled učebnice

 

Recenze

Ukázat/Skrýt

15.09.2019 michalhlavac

Skvělá učebnice, doporučuji ji jak pro zdatné tak i méně zdatné angličtináře. Látka je skvěle dopodrobna vysvětlena v několika lekcích, které se vzájemně doplňují. Je vhodná jak k běžné výuce v hodině, tak i na doma pro samouky.


Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Eshop Burzy učebnic | Partner program | Partneři | RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace