Sbírka úloh z matematiky pro SOU a SOŠ - Náhled učebnice

Sbírka úloh z matematiky pro SOU a SOŠ

Milada Hudcová, Libuše Kubičíková

Publikace: Sbírka úloh z matematiky pro SOU a SOŠ - Hudcová Milada;Kubičíková L.. Sbírka je určena žákům všech ročníků dvouletých a tříletých oborů SOU a je vhodná i pro střední odborné školy s nižší hodinovou dotací matematiky. Může být využita i v 9. ročníku základní školy. Stručné přehledy teorie a vzorově řešené úlohy umožňují samostatnou práci studentů. Publikace: Sbírka úloh z matematiky pro SOU a SOŠ - Hudcová Milada;Kubičíková L..

Vyber si ze seznamu všech nabídek této učebnice:

Sbírka úloh z matematiky pro SOU a SOŠ

Milada Hudcová, Libuše Kubičíková

Sbírka úloh z matematiky pro SOU a SOŠ - Náhled učebnice

 

Recenze

Ukázat/Skrýt

23.06.2015 Veronika Šmerdová

U učebnice kladně hodnotím rozsah cvičných příkladů který obsahuje, tím se s ní stává výborná cvičebnice s jejíž pomocí je možné se připravit na maturitní zkoušku. Bohužel mi zde nevyhovuje vysvětlení látky.

06.09.2014 kejtynaaaaa

Tato sbírka úloh z matematiky je výborný pomocník pro počítání příkladů. Jak jinak se matematiku naučit, než věčným počítáním. Příklady jsou řazeny od lehkých až po složitější. Úlohy jsou různého typu.


Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Eshop Burzy učebnic | Facebook | Textbook icons created by Freepik - Flaticon
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace