Aventura 1: Španělština pro střední školy - Náhled učebnice

Aventura 1: Španělština pro střední školy

Kateřina Brožová, Carlos Ferrer Peñaranda

Španělština pro střední a jazykové školy. POZOR !: Audio CD s poslechovými texty ve formátu MP3 již nejsou součástí učebnice. Nahrávky jsou k dispozici ke stažení zdarma na stránkách nakladatelství Klett (v metodických materiálech).

Vyber si ze seznamu všech nabídek této učebnice:

Aventura 1: Španělština pro střední školy

Kateřina Brožová, Carlos Ferrer Peñaranda

Aventura 1: Španělština pro střední školy - Náhled učebnice

 

Recenze

Ukázat/Skrýt

04.09.2022 michalhlavac

Velmi solidní průřez španělským jazykem, a to jak úplnými základy tak i pokročilými gramatickými jevy. Jednotlivé lekce nás seznamují s probletikou různých témat a zároveň velmi solidně rozšiřují slovní zásobu.

30.01.2022 Lucie Stiborová

Učila jsem se španělštinu jako samouk a musím říct, že učebnice Aventura je tou nejlepší španělskou učebnicí na trhu. Přehledné lekce, zábavná cvičení, list slovíček a vysvětlený souhrn gramatiky na konci každé lekce jsou pro učení ideální. Taky jsem ocenila spoustu poslechu i propojení jazyka s reáliemi. Takže já ji můžu pouze vřele doporučit!

03.09.2014 Tereza

Krásná,srozumitelná a hodně dávající učebnice.Při studiu na gymnáziu s jazykovým zaněřením jsem byla spokojena. Velké plus učebnice je český srozumitelný překlad a vysvětlení jednotlivých částí :)
Všem milovníkům Šj doporučuji.


Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Eshop Burzy učebnic | Partner program | Partneři | RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace