Přijímací zkoušky z matematiky na vysoké školy s řešenými příklady - Náhled učebnice

Přijímací zkoušky z matematiky na vysoké školy s řešenými příklady

Miloš Kaňka, Jan Coufal

Publikace: Přijímací zkoušky z matematiky na VŠ s řešenými příklady - Kaňka Miloš;Coufal Jan. Příručka je vhodná pro uchazeče o studium na VŠE a na další vysoké školy s ekonomickým zaměřením. Obsahuje úlohy na lineární a kvadratické rovnice a nerovnosti, na goniometrické a logaritmické rovnice, na řešení rovnic na množině komplexních čísel, úlohy na aritmetické a geometrické posloupnosti a na analytickou geometrii v rovině. Řešené úlohy pomáhají v přípravě na přijímací zkoušky. Zájemci si jejich prostřednictvím mohou ověřovat nejen výsledky úloh, ale také postupy jejich řešení. Publikace: Přijímací zkoušky z matematiky na VŠ s řešenými příklady - Kaňka Miloš;Coufal Jan.

Vyber si ze seznamu všech nabídek této učebnice:

Přijímací zkoušky z matematiky na vysoké školy s řešenými příklady

Miloš Kaňka, Jan Coufal

Přijímací zkoušky z matematiky na vysoké školy s řešenými příklady - Náhled učebnice

 

Recenze

Ukázat/Skrýt

10.09.2014 Barbora_K

Většinou se vyskytují příklady (hodně příkladů :-) )na procvičení kapitol, které se skoro najisto vyskytují v přijímacích zkouškách. Nejlépe připraví na ekonomické fakulty, takže pokud se připravujete, určitě pořiďte a nenechte si to natřít ostatními.


Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Eshop Burzy učebnic | Partner program | Partneři | RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace