Genetika (biologie pro gymnázia) - Náhled učebnice

Genetika (biologie pro gymnázia)

Eduard Kočárek

Vyber si ze seznamu všech nabídek této učebnice:

Genetika (biologie pro gymnázia)

Eduard Kočárek

Genetika (biologie pro gymnázia) - Náhled učebnice

 

Recenze

Ukázat/Skrýt

17.09.2022 Zuzana Fiľová

Tuto učebnici mohu velmi doporučit (nejen) všem zájemcům o genetiku. Dobře se z ní učí, je doplněna spoustou obrázků a zajímavých poznatků. Hodí se pro střední školy, ale lze z ní čerpat i v navazujícím studiu.

30.08.2019 Inna Jirková

Tuto knížku určitě mohu doporučit, srozumitelně i vcelku zábavně popisuje základy genetiky. Upotřebila jsem nejvíc na konci gymplu, kdy jsme měli učitelku, která látku nedokázala vysvětlit a pak v prvkáku na vejšce. Knížka obsahuje celou řadu názorných obrázků i příběhu z historie.

10.09.2014 Barbora_K

Určitě oceníte v ročníku, ve kterém se učí genetika. Všichni studenti se toho bojí, mě to bavilo hodně. Měla jsem různé materiály, takže jsem nečerpala pouze z výkladu jako ostatní. Tohle je sice bichle, ale zase si pěkně počtete, není to vše naráz a je tady taky forma testu na procvičení s klíčem.

09.09.2014 Michala

Tato publikace je pro mě spíš knížkou než učebnicí. Najdete v ní podrobné popisy různých procedur, které se v genetice používají (i s pěknými schématy a obrázky), něco málo z historie a podobně, ale hlavně také hodně zajímavostí odlišených jiným písmem a na konci každé kapitoly je jakýsi kvíz. Tuto knížku mám hodně ráda a ponechala jsem si ji i pro studium na VŠ. Rozhodně můžu doporučit studentům, kteří mají zájem o biologii nebo přírodovědné obory obecně.

02.09.2014 Martina95

Přestože je pro mě genetika prozatím neznámým oborem. Genetika od Eduarda Kočárka vykládá látku naprosto jasně. Je vhodné mít k jejímu studiu jistý základ, ale s tím jak je kniha krásně zpracovaná - plná obrázků, popisů, testů a úkolů - je její přelouskání dokonce i zábavou. Věřím, že s její pomocí bude čtvrtý ročník hračkou a stejně tak i maturita a přijímačky.

18.10.2013 Marcela Kantorová

Kniha je určena širokému spektru středoškolských studentů od pasivních posluchačů až k vyhraněným zájemcům, kteří by se rádi věnovali genetice i na vysoké škole, popř. ve svém budoucím zaměstnání. Věříme, že si k ní najdou cestu také studenti bakalářských, popř. nástavbových oborů s biologickým, zdravotnickým či ekologickým zaměřením.


Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Eshop Burzy učebnic | Partner program | Partneři | RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace