Ošetřovatelství pro zdravotnické asistenty, 1. ročník - Náhled učebnice

Ošetřovatelství pro zdravotnické asistenty, 1. ročník

Jarmila Kelnarová, Martina Cahová, Iva Křesťanová, Marcela Křiváková, Zdeňka Kovářová

Moderní základní učebnice ošetřovatelských postupů a témat z předmětu Ošetřovatelství pro žáky oboru zdravotnický asistent. Po prostudování budou studenti schopni plnit studijní povinnosti v tomto stěžejním předmětu a získají vědomosti důležité pro další studium a praktickou výuku. Titul obsahuje témata, která jsou studentům 1. ročníku vyložena - např. ošetřovatelský proces, vývoj ošetřovatelství a vzdělávání zdravotnických pracovníků a další. Obsahuje pracovní postupy u základních postupů - např. dezinfekce, úprava lůžka, hygienická péče o pacienta. Učebnice bude doplněna pracovním sešitem, kde mohou studenti využít a zopakovat vědomosti získané díky této publikaci a rozvíjet kritické myšlení tolik potřebné pro práci zdravotnických pracovníků.

Vyber si ze seznamu všech nabídek této učebnice:

Ošetřovatelství pro zdravotnické asistenty, 1. ročník

Jarmila Kelnarová, Martina Cahová, Iva Křesťanová, Marcela Křiváková, Zdeňka Kovářová

Ošetřovatelství pro zdravotnické asistenty, 1. ročník - Náhled učebnice

 

Recenze

Ukázat/Skrýt

27.06.2016 KattyK

Učebnice začíná studenta s ošetřovatelstvím seznamovat od historie ošetřovatelství, přes ochranu zdraví zdravotnického asistenta až po praktické vyučování, jako je například stlaní lůžka nebo ochrana pomůcek. Má za úkol jak seznámit, tak studenta připravit na následující praktickou výuku. Poznatky získané v téhle učebnici využije v ošetřovatelské péči. Jsou zde srozumitelně popsány ošetřovatelské postupy. Nejlépe jsem se z nich naučila pomůcky k ošetřovatelské péči, které jsou zde srozumitelně a přehledně sepsány.

10.09.2014 kejtynaaaaa

Moderní základní učebnice ošetřovatelských postupů a témat z předmětu Ošetřovatelství pro žáky oboru zdravotnický asistent. Po prostudování budou studenti schopni plnit studijní povinnosti v tomto stěžejním předmětu a získají vědomosti důležité pro další studium a praktickou výuku.


Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Eshop Burzy učebnic | Partner program | Partneři | RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace