Hudební výchova pro gymnázia 1 - Náhled učebnice

Hudební výchova pro gymnázia 1

Alexandros Charalambidis, Zbyněk Císař, Lukáš Hurník

Publikace: Hudební výchova pro gymnázia 1 - Charalambidis Alexandros. Učebnice je první částí dvoudílného kompletu, jenž vychází z aktuálních osnov gymnázií. V promyšlené struktuře se věnuje vývoji hudby, nabízí náměty k činnostem s uplatněním poznatků hudební teorie a obsahuje i notový materiál ke zpěvu. Každý díl doplňují dva kompaktní disky s nahrávkami hudebních ukázek potřebných k práci s učebnicemi. Svým pojetím učebnice navazuje na řadu učebnic pro 6.-9. ročník ZŠ a pro nižší ročníky víceletých gymnázií. Publikace: Hudební výchova pro gymnázia 1 - Charalambidis Alexandros.

Vyber si ze seznamu všech nabídek této učebnice:

Hudební výchova pro gymnázia 1

Alexandros Charalambidis, Zbyněk Císař, Lukáš Hurník

Hudební výchova pro gymnázia 1 - Náhled učebnice

 

Recenze

Ukázat/Skrýt

15.09.2014 Barbora_K

Moderně pojatá učebnice hudebky. Běžně nic moc hodina. Trocha zpěvu, trocha teorie. Zde se soustředí taky na procvičování a zapamatování si hudby aktivitami jako vytleskávání, dělání stínohry na hudbu, apod. Rozhodně zajímavá kniha, ale záleží jak se k tomu postaví vyučující. :-)

10.09.2014 kejtynaaaaa

Učebnice je první částí dvoudílného kompletu, jenž vychází z aktuálních osnov gymnázií. V promyšlené struktuře se věnuje vývoji hudby, nabízí náměty k činnostem s uplatněním poznatků hudební teorie a obsahuje i notový materiál ke zpěvu.


Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Eshop Burzy učebnic | Facebook | Textbook icons created by Freepik - Flaticon
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace