Matematika pro gymnázia : rovnice a nerovnice - Náhled učebnice

Matematika pro gymnázia : rovnice a nerovnice

Jura Charvát, Jaroslav Zhouf, Leo Boček

Další z řady monotematických učebnic matematiky pro gymnázia. Lze ji využít pro třídy s vyšší i nižší hodinovou dotací matematiky. Text je potřebným způsobem diferencován a učiteli umožňuje vybrat učivo podle počtu hodin přidělených matematice. Učebnice lze použít nejen na gymnáziích, ale také na středních odborných školách. Monotematická řada učebnic matematiky byla připravena ve spolupráci s odbornou skupinou pro gymnázia Jednoty českých matematiků a fyziků. Znak JČMF, který všechny tyto učebnice nesou, je známkou jejich vysoké odborné a metodické úrovně.

Ve 4. vydání z roku 2008 byly nově doplněny klíčové kompetence, které učebnice utváří a rozvíjí, očekávané výstupy jednotlivých kapitol a průřezová témata, jejichž realizaci učebnice napomáhá.

Vyber si ze seznamu všech nabídek této učebnice:

Matematika pro gymnázia : rovnice a nerovnice

Jura Charvát, Jaroslav Zhouf, Leo Boček

Matematika pro gymnázia : rovnice a nerovnice - Náhled učebnice

 

Recenze

Ukázat/Skrýt

25.03.2019 michalhlavac

Tato učebnice obsahuje základní vysvětlení matematických jevů. Obsahuje je několik příkladů, které bývají často velmi složité. Kvůli tomu učebnici nedoporučuju méně zdatným matikářům. Učebnice jinak není špatná.

30.09.2018 Jakub

Tuto učebnici používám velmi zřídka, jelikož jsme s ní na gymplu ještě úplně nezačali, ale i když se občas kouknu na nějakou tu definici, tak rozhodně pomůže.
Je přehledná a zatím se z ní dá vše pochopit, rozhodně bych doporučil. ))

16.09.2014 jury.hylak

Rovnice a nerovnice - určitě s nimi měl někdo problémy no... a proto je tu tato kniha, která by vám v učení a chápání tohoto maturitního okruhu měla pomoci. Doporučuji vám Tuto knihu zakoupit, pokud nerovnicím a rovnicim nerozumíte


Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Eshop Burzy učebnic | Facebook | Textbook icons created by Freepik - Flaticon
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace