Fyzika pro gymnázia: Elektřina a magnetismus - Náhled učebnice

Fyzika pro gymnázia: Elektřina a magnetismus

Oldřich Lepil, Přemysl Šedivý

Učebnice z populární série Fyzika pro gymnázia zaměřená na elektřinu a magnetismus. Knihu lze použít i na středních odborných školách.

Vyber si ze seznamu všech nabídek této učebnice:

Fyzika pro gymnázia: Elektřina a magnetismus

Oldřich Lepil, Přemysl Šedivý

Fyzika pro gymnázia: Elektřina a magnetismus - Náhled učebnice

 

Recenze

Ukázat/Skrýt

09.09.2014 kejtynaaaaa

Učebnice fyziky pro střední školy je skvělou pomůckou k přípravě na maturitní zkoušky. Tato učebnice je velice přehledná, myslím si, že se z ní studentům určit musí učit dobře. Pokud vás fyzika baví, tato učebnice je pro vás jako dělaná !

08.09.2014 Michala

Tato knížka je opravdu kvalitním průvodcem pro studium fyziky na gymnáziích. Myslím, že se díky ní dá snadno pochopit problematika dané látky a to právě i díky schématům a různým příkladům. Mně rozhodně v ,alespoň základním porozumění fyzice, pomohla, takže doporučuji :)

03.09.2014 bilaluci

Učebnice obsahuje úlohy z tématické oblasti Elektřina a magnetismus, Mechanika a Termodynamika a molekulová fyzika. Látka je v knize dobře vysvětlena, je to srozumitelné. Knihu doporučuji k učivu na středních školách a gymnáziích.

03.09.2014 Martina95

Vše srozumitelně vysvětleno plus úlohy k tématu, využívala jsem tuto knihu k přípravě na testy a i k učení na hodinách na gymnáziu a fungovalo to. Nestěžuji si, je kvalitní a vřele doporučuji nákup.


Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Eshop Burzy učebnic | Partner program | Partneři | RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace