Fyzika pro gymnázia : elektřina a magnetismus - Náhled učebnice

Fyzika pro gymnázia : elektřina a magnetismus

Oldřich Lepil, Přemysl Šedivý

Učebnice z populární série Fyzika pro gymnázia zaměřená na elektřinu a magnetismus. Knihu lze použít i na středních odborných školách.

Vyber si ze seznamu všech nabídek této učebnice:

Fyzika pro gymnázia : elektřina a magnetismus

Oldřich Lepil, Přemysl Šedivý

Fyzika pro gymnázia : elektřina a magnetismus - Náhled učebnice

 

Recenze

Ukázat/Skrýt

06.07.2019 michalhlavac

Tato učebnice obsahuje základní vysvětlení fyzikálních jevů. Obsahuje několik příkladů, které bývají často velmi složité. Kvůli tomu učebnici nedoporučuju méně zdatným fyzikářům. Učebnice jinak není špatná.

09.09.2014 kejtynaaaaa

Učebnice fyziky pro střední školy je skvělou pomůckou k přípravě na maturitní zkoušky. Tato učebnice je velice přehledná, myslím si, že se z ní studentům určit musí učit dobře. Pokud vás fyzika baví, tato učebnice je pro vás jako dělaná !

08.09.2014 Michala

Tato knížka je opravdu kvalitním průvodcem pro studium fyziky na gymnáziích. Myslím, že se díky ní dá snadno pochopit problematika dané látky a to právě i díky schématům a různým příkladům. Mně rozhodně v ,alespoň základním porozumění fyzice, pomohla, takže doporučuji :)

03.09.2014 bilaluci

Učebnice obsahuje úlohy z tématické oblasti Elektřina a magnetismus, Mechanika a Termodynamika a molekulová fyzika. Látka je v knize dobře vysvětlena, je to srozumitelné. Knihu doporučuji k učivu na středních školách a gymnáziích.

03.09.2014 Martina95

Vše srozumitelně vysvětleno plus úlohy k tématu, využívala jsem tuto knihu k přípravě na testy a i k učení na hodinách na gymnáziu a fungovalo to. Nestěžuji si, je kvalitní a vřele doporučuji nákup.


Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Eshop Burzy učebnic | Facebook | Textbook icons created by Freepik - Flaticon
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace