Sbírka úloh z matematiky pro SOŠ, SOU a nástavbové studium - Náhled učebnice

Sbírka úloh z matematiky pro SOŠ, SOU a nástavbové studium

Milada Hudcová, Libuše Kubičíková

pro SOŠ, SOU a nástavbové studium Sbírka navazuje na Sbírku úloh z matematiky pro SOU a SOŠ týchž autorek. Rozšiřuje a prohlubuje její učivo např. i tím, že obsahuje úlohy z tematických celků Komplexní čísla, Kombinatorika a pravděpodobnost, Vektorová algebra a analytická geometrie v rovině, Posloupnosti a řady. Pro studenty, kteří se připravují k maturitní zkoušce z matematiky nebo k přijímací zkoušce na vysokou školu, je zařazen dostatek úloh odpovídající obtížnosti. K tomu je zaměřena i závěrečná kapitola, ve které jsou opakovací souhrnné práce s doporučeným hodnocením. Stručné přehledy teorie a vzorově řešené úlohy umožňují samostatnou práci studentů.

Vyber si ze seznamu všech nabídek této učebnice:

Sbírka úloh z matematiky pro SOŠ, SOU a nástavbové studium

Milada Hudcová, Libuše Kubičíková

Sbírka úloh z matematiky pro SOŠ, SOU a nástavbové studium - Náhled učebnice

 

Recenze

Ukázat/Skrýt

03.09.2016 Markéta Macháčková

S touto sbírkou jsem byla moc spokojená. Je tam spoustu příkladů, na kterých se můžete procvičit. Vhodná na střední i vyšší školu. Je v pevné vazbě, proto vydrží i předávání dalším generacím - můžete ji pak prodat. Je v dnešní době i na hodně školách používaná, tak to nebude problém

19.07.2016 Aneta

Chodím na SOŠ a tahle učebnice je fakt super. Je tam velké množství příkladů i poznámek k výkladu. V neposlední řadě mě zaujaly citáty na začátku každé kapitoly.. při učení na test k nezaplacení.. ;)
Co mi ale vadí, je nepřehledné řešení k grafům. Dále pak postrádám u grafů funkcí vlastnosti funkcí! Jinak do se obsahu týče mi vystačila na celé čtyři roky. :) určitě si ji kupte :)

22.06.2015 Veronika Šmerdová

Řekla bych že tato kniha je vhodná jako cvičebnice, tím míním to, že pokud očekáváte, že se z ní něco sami bez výkladu naučíte, tak moc nepochodíte. Ale je zde poměrně hodně příkladů a tak procvičovat se dá až do aleluja. V dnešní domě je na středních školách poměrně hodně využívána. Pokud ji do školy potřebujete tak fain, jen doufejte ještě v dobrého kantora.

06.09.2014 kejtynaaaaa

Tato sbírka úloh z matematiky je výborný pomocník pro počítání příkladů. Jak jinak se matematiku naučit, než věčným počítáním. Příklady jsou řazeny od lehkých až po složitější. Úlohy jsou různého typu.


Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Partner program | Partneři | RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace