Sbírka úloh z matematiky pro základní školu - Náhled učebnice

Sbírka úloh z matematiky pro základní školu

František Běloun, Ivan Bušek, Vlastimil Macháček, Jana Müllerová, Květa Sovíková, Václav Šůla

Publikace: Sbírka úloh z matematiky pro základní školu - Běloun František. Sbírka obsahuje řadu úloh určených k opakování a procvičování veškerého učiva základní školy, je vhodná i pro přípravu k přijímacím zkouškám na střední školy. 8. vydání bylo upraveno a rozšířeno o kapitolu Úprava algebraických výrazů. Doplněny byly i 3 kapitoly – Goniometrie, Základy statistiky a Základy finanční matematiky. Publikace: Sbírka úloh z matematiky pro základní školu - Běloun František.

Vyber si ze seznamu všech nabídek této učebnice:

Sbírka úloh z matematiky pro základní školu

František Běloun, Ivan Bušek, Vlastimil Macháček, Jana Müllerová, Květa Sovíková, Václav Šůla

Sbírka úloh z matematiky pro základní školu - Náhled učebnice

 

Recenze

Ukázat/Skrýt

23.10.2014 Martina

Tato učebnice je vynikající pomůckou pro všechny žáky základních škol, obsahuje mnoho příkladů k procvičování a ti tak mohou počítat, počítat a počítat ... příklady jsou zde také vhodně uspořádany od těch jednodušších po složitější .. velice doporučuji!

10.09.2014 Barbora_K

Hodí se každýmu žákovi pro přípravu jak na základní škole, tak pro přípravu na přijímací zkoušky na gymnázium nebo jakoukoli střední školu, kde je vyžadována matematika - skoro na všech. Přípravu bych určitě nezanedbávala.

06.09.2014 kejtynaaaaa

Tato učebnice je velice skvělou pomůckou při přípravě žáka základní školy na školu střední. Kniha je velice poučná a zajímavá. Žák zde najde příklady jednodušší ale i příklady složitější. V učebnici jsou příklady na vysvětlení.

03.09.2014 TeSs

Velmi dobrá a oblíbená učebnice vhodná k procvičení učiva ze základní školy, příprava na přijímací zkoušky a opakování v prvním ročníku střední školy. Příklady jsou jako ve většině sbírek řazeny od jednodušších po složitější, doporučuji :)

12.10.2013 Marcela Kantorová

Tato sbírka je vynikající pomůcka jak příprava na přijímačky tak na opakování ze základní školy,když se nastupuje na střední školu.Příklady ve sbírce jsou řazeny od jednoduchých po složitější.Dále bych jí doporučila,protože jsou v ní také řešené příklady na vysvětlení dané kapitoly.


Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Eshop Burzy učebnic | Facebook | Textbook icons created by Freepik - Flaticon
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace