Matematika pro gymnázia : základní poznatky z matematiky - Náhled učebnice

Matematika pro gymnázia : základní poznatky z matematiky

Ivan Bušek, Emil Calda

Učebnice z populární série Matematika pro gymnázia zaměřená na základní poznatky z matematiky. Knihu lze použít i na středních odborných školách.

Vyber si ze seznamu všech nabídek této učebnice:

Matematika pro gymnázia : základní poznatky z matematiky

Ivan Bušek, Emil Calda

Matematika pro gymnázia : základní poznatky z matematiky - Náhled učebnice

 

Recenze

Ukázat/Skrýt

25.06.2019 michalhlavac

Tato učebnice obsahuje základní vysvětlení matematických jevů. Obsahuje je několik příkladů, které bývají často velmi složité. Kvůli tomu učebnici nedoporučuju méně zdatným matikářům. Učebnice jinak není špatná.

09.09.2015 Alena Bezchlebová

Kniha velmi dobře připravuje na maturitu z matematiky (na určitou část), příklady obsahují všechny jevy, se kterými se potkáváme na hodinách po celé studium na střední škole. Doporučuji těm, kteří jako já v matice ze začátku "tápou".

09.09.2014 Barbora_K

Monotématická učebnice - Základní poznatky. Hodně příkladů, léty osvědčená učebnice na gymnáziích na hodiny matematiky i semináře matematiky, my jsme teda používali. :-) Učitelé je často vyžadují a pokud se chcete připravovat na maturitu, přijímačky na VŠ nebo se jen zlepšovat v matice, určo doporučuju.


Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Eshop Burzy učebnic | Facebook | Textbook icons created by Freepik - Flaticon
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace