Angličtina: Maturitní příprava - Náhled učebnice

Angličtina: Maturitní příprava

Elżbieta Mańko, David O'Brien, Ivana Langerová

Publikace: Angličtina - maturitní příprava - Manko Elzbieta. Učebnice je koncipována pro novou státní maturitu. Obsahuje všechna obvyklá témata jako Člověk, Dům, Škola, Práce, Zdraví, Rodina, Nákupy, Sport, Stát a společnost atd. Každé téma obsahuje lexikální cvičení, mluvnická cvičení, čtení, poslech, konverzaci a písemná cvičení. Publikace: Angličtina - maturitní příprava - Manko Elzbieta.

Vyber si ze seznamu všech nabídek této učebnice:

Angličtina: Maturitní příprava

Elżbieta Mańko, David O'Brien, Ivana Langerová

Angličtina: Maturitní příprava - Náhled učebnice

 

Recenze

Ukázat/Skrýt

15.09.2019 michalhlavac

Skvělá učebnice, doporučuji ji jak pro zdatné tak i méně zdatné angličtináře. Látka je skvěle dopodrobna vysvětlena v několika lekcích, které se vzájemně doplňují. Je vhodná jak k běžné výuce v hodině, tak i na doma pro samouky.

20.09.2014 Kamča7

Učebnice je zpracovaná až moc barevně na můj vkus a ne vše je vždy uspořádáno tématicky postupně. Učilo se mi z ní ale skvěle, velmi dobře jsem si pomocí ní zpracovala maturitní otázky. Takže celkově můžu říci, že na první dojem možná hned nezaujme přeplácáním, ale vřele ji doporučuji :-)

03.09.2014 Martina95

Tahle ucebnice zpracovava maturitni temata velice jasne, ale obcas mi pripadalo, ze je jeji zpracovani je hodne zacatecnicke a zvlastni. Nepracovalo se mi s ni moc dobre a proto jsem ji po pul roce odlozila.


Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Eshop Burzy učebnic | Partner program | Partneři | RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace