Obsahy a rozbory děl k Literatuře - přehledu SŠ učiva - Náhled učebnice

Obsahy a rozbory děl k Literatuře - přehledu SŠ učiva

Otakar Slanař, Markéta Kostková, Roman Kanda, Lenka Krausová, Lukáš Foldyna

OBSAHY A ROZBORY DĚL chronologicky mapují vývoj světové a české literatury od jejích počátků až po současnost. Snahou autorů bylo předložit čtenáři takovou knihu, která mu poskytne základní údaje o autorovi a jeho tvorbě, ale zejména mu ukáže, jak lze s literárním dílem pracovat. Pro oživení a názornost je vždy zařazena krátká ukázka.

Vyber si ze seznamu všech nabídek této učebnice:

Obsahy a rozbory děl k Literatuře - přehledu SŠ učiva

Otakar Slanař, Markéta Kostková, Roman Kanda, Lenka Krausová, Lukáš Foldyna

Obsahy a rozbory děl k Literatuře - přehledu SŠ učiva - Náhled učebnice

 

Recenze

Ukázat/Skrýt

08.09.2014 Barbora_K

Ideální pro požadavky nové maturity z češtiny - založena na poznání úryvku a jeho dalšího rozboru - slovné zásoba, styl, dílo, apod. Autoři s tituly většinou co se čtenářského deníku týče, takže máte napůl hotovou práci k matuře.

03.09.2014 Martina95

Obsahy a rozbory děl z edice Maturita mi už vícekrát pomohla při tvorbě čtenářského deníku. Informace v ní jsou sice poměrně stručné za to všechny na jednom místě a k vybraným knihám k maturitě jistě doplní chybějící informace.

01.10.2013 Marcela Kantorová

Chtěla bych všem hlavně maturantům tuto učebnici doporučit. Učebnice je přehledná a najdeme v ní dostatek informací stručně a přehledně vypsaných skvěle se z ní učí ,dobrý doplněk k přípravě na maturitu.

16.09.2013 Markétice

Tato učebnice je velmi praktická. Student každé střední školy ji využije jak po běžnou dobu studia, tak v období maturitních zkoušek. Každá stránka této učebnice se věnuje jinému autorovi a jeho jednomu konkrétnímu dílu. Z příslušného díla je zde ukázka, která ukazuje typické rysy autorova stylu psaní. Dále je zde rozebraný děj díla, jeho struktura a charakteristika hlavních postav. Učebnice odpovídá standardům nastavených státní maturitní zkouškou z českého jazyka. Učebnice je dobrým pomocníkem jak při učení se na maturitní zkoušku, tak na přípravu na běžné písemky či referáty.


Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Eshop Burzy učebnic | Facebook | Textbook icons created by Freepik - Flaticon
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace