Time to Talk 1 - Náhled učebnice

Time to Talk 1

Sarah Peters, Tomáš Gráf

Omlouváme se, ale u této učebnice v tuto chvíli nemáme žádné veřejné nabídky.

Pokud se na Burze učebnic zaregistruješ, můžeš si tuto učebnici přidat do sledování. V takovém případě Ti pošleme e-mail, jakmile se tu nějaká nová nabídka této učebnice objeví.

Time to Talk 1

Sarah Peters, Tomáš Gráf

Time to Talk 1 - Náhled učebnice

 

Recenze

Ukázat/Skrýt

02.09.2019 michalhlavac

Skvělá učebnice, doporučuji ji jak pro zdatné tak i méně zdatné angličtináře. Látka je skvěle dopodrobna vysvětlena v několika lekcích, které se vzájemně doplňují. Je vhodná jak k běžné výuce v hodině, tak i na doma pro samouky.

04.09.2014 Lucc1

Učebnice je velmi hravá, zábavná a graficky velmi výrazná (obsahuje velké množství ilustrací). Na úvod každé kapitoly je článek který seznamuje studenta s novou gramatikou a konverzačním tématem. Následuje strana s novou slovní zásobou a frázemi. V další části je vysvětlena gramatika, následuje velké množství cvičení na procvičení a na závěr je umístěn oddíl věnující se rozšíření dovedností z oblasti poslechu a konverzace. V zadní části učebnice můžete nalézt tzv. pracovní sešit kde je schrnuta daná lekce a můžete ještě dopilovat danou gramatiku či slovíčka.
Učebnice na mě působila velmi příjemným dojmem, doporučila bych ji spíše mladším studentům. Učebnice je psaná v češtině, takže i zadání cvičení jsou srozumitelné a česky.


Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Eshop Burzy učebnic | Partner program | Partneři | RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace