Český jazyk : testové úlohy - Náhled učebnice

Český jazyk : testové úlohy

Drahuše Mašková

Publikace: Český jazyk - testové úlohy - Mašková Drahuše. Sbírka obsahuje celkem 1350 testových úloh: 750 opakovacích testových úloh středoškolského učiva (úlohy jsou chronologicky uspořádány dle kapitol učebnice ČESKÝ JAZYK – přehled středoškolského učiva a jsou určeny k průběžnému opakování) a 600 komplexních testových úloh ke společné části maturitní zkoušky (ve shodě s koncepcí nové maturitní zkoušky jsou úlohy rozděleny do dvou úrovní obtížnosti (300 úloh základní úrovně a 300 úloh vyšší úrovně). Obě úrovně obtížnosti se vzájemně odlišují sledováním cílových kompetencí studentů. Na konci knihy je klíč. Na internetové adrese www.vyuka.cz/testy je zdarma k dispozici podpora pro tuto sbírku. Aplikace umožňuje generovat opakovací a didaktické testy ze zvolené úrovně obtížnosti. Publikace: Český jazyk - testové úlohy - Mašková Drahuše.

Vyber si ze seznamu všech nabídek této učebnice:

Český jazyk : testové úlohy

Drahuše Mašková

Český jazyk : testové úlohy - Náhled učebnice

 

Recenze

Ukázat/Skrýt

09.09.2014 Barbora_K

Připraví vás dobře na didakťák z češtiny. Občas ty otázky jsou dost záludný, takže tohle vás na to trochu připraví a budete si víc jistější a sebejistější - že jste se na test nevykašlali a připravili. Tím se budete soustředit a vše se v dobré obrátí. :-)


Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Eshop Burzy učebnic | Partner program | Partneři | RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace