Literatura - testové úlohy - Náhled učebnice

Literatura - testové úlohy

Kanda Roman, Mašková Drahuše

Anotace: Sbírka obsahuje celkem 1350 testových úloh: 750 opakovacích testových úloh středoškolského učiva (úlohy jsou chronologicky uspořádány dle kapitol učebnice LITERATURA – přehled středoškolského učiva a jsou určeny k průběžnému opakování) a 600 komplexních testových úloh ke společné části maturitní zkoušky (ve shodě s koncepcí nové maturitní zkoušky jsou úlohy rozděleny do dvou úrovní obtížnosti (300 úloh základní úrovně a 300 úloh vyšší úrovně). Obě úrovně obtížnosti se vzájemně odlišují sledováním cílových kompetencí studentů. Na konci knihy je klíč.

Vyber si ze seznamu všech nabídek této učebnice:

Literatura - testové úlohy

Kanda Roman, Mašková Drahuše

Literatura - testové úlohy - Náhled učebnice

 

Recenze

Ukázat/Skrýt

03.09.2015 Doktorová Denisa

Učebnice obsahu je vše co by měl znát člověk o literatůře.
Všem doporučuji k přípravě na maturitu.
Pokud ovšem literatůru moc nemusíte, nemusí te se bát že to bude pruda, učebnice je tvořena pěknou barevnou zajímavou formou, takže všechny zaujme.

25.08.2015 Adéla

Učebnice obsahuje všechny známé spisovatele a je pěkně rozdělená doba. Velice mi pomohla při maturitní zkoušce. Je i cenově přijatelná, takže doporučuji, jak k maturitě, tak i v normálním životě, abychom nezapomněli na slavné ale i některé méně známé spisovatele.


Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Eshop Burzy učebnic | Partner program | Partneři | RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace