Delfin 1B: Lekce 6–10 (pracovní sešit) - Náhled učebnice

Delfin 1B: Lekce 6–10 (pracovní sešit)

Hartmut Aufderstraße, Jutta Müller, Thomas Storz

Publikace: Delfin, zweibändige Ausgabe: Pracovní sešit 1B, Lekce 6-10 - Aufderstraße Helmut;neuveden. 1. díl B českého pracovního sešitu k učebnici Delfin obsahuje kvalitní a promyšlená cvičení odpovídající probírané látce učebnice. Každé cvičení má odvolávku na stranu učebnice. Cvičení jsou vystavěna velmi komunikativně s důrazem na živý jazyk. Součástí českého pracovního sešitu jsou také české slovníčky slovní zásoby jednotlivých lekcí. Kniha klade velký důraz na zábavnost a zajímavost - obsahuje neotřelá témata, emotivní vyjadřování, nutí studenta vyjadřovat své postoje k problému. Publikace: Delfin, zweibändige Ausgabe: Pracovní sešit 1B, Lekce 6-10 - Aufderstraße Helmut;neuveden.

Vyber si ze seznamu všech nabídek této učebnice:

Delfin 1B: Lekce 6–10 (pracovní sešit)

Hartmut Aufderstraße, Jutta Müller, Thomas Storz

Delfin 1B: Lekce 6–10 (pracovní sešit) - Náhled učebnice

 

Recenze

Ukázat/Skrýt

12.09.2014 kejtynaaaaa

Pracovní sešit 1B obsahuje lekce 6-10. 4-dílný pracovní sešit obsahuje velké množství cvičení, slovníček po lekcích, výklad gramatiky v češtině, tipy, jak se učit, texty k reáliím a další materiál ke konverzaci (rozhovory a náměty na projekty).


Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Eshop Burzy učebnic | Partner program | Partneři | RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace