Pingpong neu 1: Lehrbuch - Náhled učebnice

Pingpong neu 1: Lehrbuch

Gabriele Kopp, Konstanze Frölich

Učebnice němčiny pro začátečníky.

Vyber si ze seznamu všech nabídek této učebnice:

Pingpong neu 1: Lehrbuch

Gabriele Kopp, Konstanze Frölich

Pingpong neu 1: Lehrbuch - Náhled učebnice

 

Recenze

Ukázat/Skrýt

12.09.2014 kejtynaaaaa

Procvičuje všechny jazykové dovednosti, to je čtení, psaní, mluvení a poslech.V učebnici naleznete přehledný výklad gramatiky, spoustu cvičení na mluvnici, výslovnost, pravopis čislelnou zásobu. Díky učebnici se studenti dozví o historii a reáliích německy mluvících zemí.

05.09.2014 Mika

Učebnici bych doporučila maximálně pro úplné začátečníky. Pro někoho kdo se s německým jazykem nikdy nesetkal je kniha dobře koncipována. Jednoduše řešena, rozdělena do kapitol, v kterých nalezneme krátké texty, cvičení, rozhovory a poslechy. V knize se nachází velké množství ilustrací, a to na úkor textu nebo dalších cvičení, což hodnotím jako zápor. Na konci učebnice je slovníček, který je rozdělen podle lekcí. Učebnici bych doporučila spíše na druhý stupeň základních škol nebo do prvních ročníku středních škol. Je velmi jednoduchá, ale na druhou stranu velmi lehce pochopitelné podání učiva.


Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Eshop Burzy učebnic | Partner program | Partneři | RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace