Literatura pro 3. ročník středních škol (učebnice) - Náhled učebnice

Literatura pro 3. ročník středních škol (učebnice)

Lukáš Andree, Jan Dvořák, Michal Fránek, Kateřina Srnská, Alena Štěpánková, Vlasta Tobolíková

Učebnice lze použít ve výuce jak na středních odborných školách, tak i na gymnáziích. Učebnice plynule navazuje na učivo obsažené v předchozím titulu.l.

Vyber si ze seznamu všech nabídek této učebnice:

Literatura pro 3. ročník středních škol (učebnice)

Lukáš Andree, Jan Dvořák, Michal Fránek, Kateřina Srnská, Alena Štěpánková, Vlasta Tobolíková

Literatura pro 3. ročník středních škol (učebnice) - Náhled učebnice

 

Recenze

Ukázat/Skrýt

14.08.2015 Dominika S.

Skvělá učebnice pro ty, kteří si neradi dělají vlastní zápisky. V této knize totiž všechno důležité najdete - informace o období, autorovi, a jeho nejdůležitějších dílech. Je doplněná o nejrůznější zajímavosti a obrázky.

08.09.2014 Barbora_K

Jsem z gymplu, všichni učitelé po těchto vydání jdou. Mně nepřijde nijak extra dobře řazená, je to velmi STRUČNÉ a upřímně jsem se z ní nikdy neučila, stačily mi výpisky - i k maturitě. Ale na druhou stranu je moderně a docela hezky graficky udělaná, je obohacená o spoustu obrázků, portrétů, titulů, apod. Třeba komiksy docela pobaví :-))

08.09.2014 jury.hylak

Literatura pro 3. ročník středních škol. Tato učebnice má i doplnující pracovní sešit, kde student nalezne různá cvičení, poslechy apod. Má i předchozí vydání pro 1. a 2 ročník a následuje i pro 4. ročník. určitě mužu doporučit

04.09.2014 kejtynaaaaa

Vlastnila jsem všechny 4 vydání této učebnice i s pracovními sešity a nemůžu si stěžovat. Naučila mě všechno potřebné k maturitě, je to výborná kniha a určitě ji všem studentům doporučuji! V knize u různých autoru naleznete vtipný komiks :)


Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Eshop Burzy učebnic | Facebook | Textbook icons created by Freepik - Flaticon
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace