Přehled středoškolské fyziky - Náhled učebnice

Přehled středoškolské fyziky

Emanuel Svoboda, Karel Bartuška, Milan Bednařík, Oldřich Lepil, Miroslava Široká

Zpracování vychází z učebnic fyziky pro gymnázia, odpovídá jim uspořádáním, výběrem poznatků i použitou terminologií. V publikaci jsou uvedeny základní fyzikální pojmy, vztahy mezi fyzikálními veličinami, fyzikální zákony, principy a teorie, které by měl znát absolvent střední školy. K usnadnění studia je výklad podstaty jevů doprovázen konkrétními příklady a značným počtem obrázků.

Vyber si ze seznamu všech nabídek této učebnice:

Přehled středoškolské fyziky

Emanuel Svoboda, Karel Bartuška, Milan Bednařík, Oldřich Lepil, Miroslava Široká

Přehled středoškolské fyziky - Náhled učebnice

 

Recenze

Ukázat/Skrýt

03.08.2016 Lenka Bedleková

Přehled středoškolské fyziky je dobrá pomůcka k tomu, jak tento prokletý předmět pochopit. Text je srozumitelný, vhodně rozdělený na kapitoly a obrázky dobře popisují jednotlivé zákonitosti. Tato knížka se mi osvědčila hlavně k příjimačkám na medicínu, ale během studia na gymplu svou funkci také splnila. Jedinou nevýhodou je asi velikost.

09.09.2014 Barbora_K

Přehled středoškolské fyziky se hodí jak k maturitě, tak na běžné hodiny fyziky. Dobřč doplní výklad vyučujícího a tak máte postaráno o hodiny, na kterých jste chyběli. Obsahuje skvělé a přehledné shrnutí, bude se hodit na učení na test.


Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Eshop Burzy učebnic | Partner program | Partneři | RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace