Matematické, fyzikální a chemické tabulky pro střední školy - Náhled učebnice

Matematické, fyzikální a chemické tabulky pro střední školy

Jiří Mikulčák, Bohdan Klimeš, Jaromír Široký, Václav Šůla, František Zemánek

Tato publikace je nepostradatelnou pomůckou pro každého školáka. Usnadňuje řešení úloh nejen v matematice, fyzice a chemii, ale i v mnohých dalších oborech. Tabulky se mohou hodit nejen ve škole, ale i v praxi.

Vyber si ze seznamu všech nabídek této učebnice:

Matematické, fyzikální a chemické tabulky pro střední školy

Jiří Mikulčák, Bohdan Klimeš, Jaromír Široký, Václav Šůla, František Zemánek

Matematické, fyzikální a chemické tabulky pro střední školy - Náhled učebnice

 

Recenze

Ukázat/Skrýt

25.06.2019 Jan N

Tyto tabulky jsem používal krátkou dobu a pouze při prověrkách z fyziky. Tabulky mi však vždy pomohly, vzorečky jsou zde uspořádány poměrně přehledně. Vzorce jsou i ve více tvarech, díky čemuž jsem vyřešil problém u mnoha příkladů.
V matematické části jsem potřeboval vyhledat některé operace k výrokům a jejich negace. Tato část nebyla příliš obsáhlá a nemohl jsem zde najít všechny vzorečky, proto jsem si musel pořídit jiné mat-fyz-chem tabulky také pro nakl. Prometheus (zeleno-žluté tabulky). V chemické části jsem vůbec nelistoval.
Jelikož jsem si v tabulkách moc nelistoval, nemůžu říct vše o obsahu těchto tabulek. Můžu ale ze zkušeností říct, že tyto tabulky by určitě pomohly všem prvákům v testech fyziky.

30.09.2014 mesha

Matematické, fyzikální a chemické tabulky pro střední školy. Tak toto je publikace, která již po generace akorát vždy v upraveném vydání provází nás všechny! Nikdy jsem neměla problém, že bych v nich nenašla co bylo potřeba ať už ve škole v předmětech, u testů a nebo kolikrát i u domácí přípravy. Nikdy jsem též nezaznamenala ani žádnou chybu. Vřele doporučuji všem!

20.09.2014 Topinka

Na fyzikálních, matematických a chemických tabulkách asi není moc co zkazit. Jsou přehledné, dobře se v nich hledá, je v nich všechno (aspoň mě v nich nikdy nic nechybělo) a nezaznamenala jsem v nich žádnou chybu ani nepřesnost. Doporučuju :)

16.09.2014 jury.hylak

Matematické, fyzikální a chemické tabulky pro střední školy od nakladatelství Prometheus podle mne jsou tabulky takový na prd. Jelikož v nich všechno dlouho hledáte a stejně to nenajdete. Pro mne nepřehledná. Doporučuji zakoupit tabulky od konkurence

16.09.2014 lucka122

Matematické, fyzikální a chemické tabulky, se kterými se snad setkal každý student. Jsou velmi přesné, obsahují užitečné informace, vzorečky, nákresy atd., které člověku usnadní život. Skvělý pomocník při studiu.

08.09.2014 Barbora_K

Přesné tabulky. S nimi nemůžete udělat chybu, protože je využívají snad na všech školách - gymnázia, střední odborné školy. Pokud se chcete věnovat fyzice, matice nebo chemie, je fajn je mít, protože hledat pořád vše na netu nás jednou zničí... :-)

06.09.2014 kejtynaaaaa

Matematické, fyzikální a chemické tabulky pro střední školy od nakladatelství Prometheus mě zase tolik nenatchly. Pro my byly velmi nepřehledné a ledacos jsem v nich ani nenašla, proto upřednostnuji tabulky zelené od konkurence.

03.09.2014 Tereza

+Přehlednost
+Cena
- Menší obsáhlost oproti starším vydání
Tabulky přehledné za dobrou cenu, mohu doporučit pro "běžné uživatele", pro náročnější studenty spíše verzi z roku 1970, jinak spokojenost.

03.09.2014 TeSs

Matematické, fyzikální a chemické tabulky , které neurazí ale bohužel ani nenadchnou. Byly velmi oblíbené na střední škole mou paní učitelkou avšak na můj vkus jsou moc složité, špatně se mi v nich hledalo. V tomto případě upřednostňuji spíše tabulky od konkurence.

02.09.2014 Martina95

Matematické, fyzikální a chemické tabulky pro střední školy od nakladatelství Prometheus přesně plní svůj účel. Přestože je ve škole nepoužívám příliš často (pouze na hodiny, v kterých píšeme testy), vždy mi pomohly a s trochou odvozování mi zajistily dobrou známku. Stereometrické vzorečky i s nákresy pomohly stejně jako fyzikální vzorce k lepší známce nejen mně. :)


Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Eshop Burzy učebnic | Partner program | Partneři | RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace