Odmaturuj! z fyziky - Náhled učebnice

Odmaturuj! z fyziky

Pavol Tarábek, Petra Červinková a kol.

Učebnice obsahující kompletní přehled středoškolské látky z fyziky. Kniha je vhodná především k přípravě na maturitu.

Vyber si ze seznamu všech nabídek této učebnice:

Odmaturuj! z fyziky

Pavol Tarábek, Petra Červinková a kol.

Odmaturuj! z fyziky - Náhled učebnice

 

Recenze

Ukázat/Skrýt

28.01.2017 Daniela Zouharová

Ideální učebnice k maturitě z fyziky i k přijímačkám na VŠ. Vše je tam hezky popsáno a vysvětleno. Hodila se mi i do hodin fyziky. Parádní příklady, na kterých se dá látka pochopit. Mohu jen doporučit !! :)

16.09.2014 jury.hylak

Poutavá učebnice určená k přípravě na maturitu (i k nové podobě maturity) a k přijímacím zkouškám na vysoké školy. Obsahuje celou středoškolskou látku fyziky – poznatky z mechaniky, kinematiky, dynamiky, termiky a termodynamiky, molekulové fyziky, elektřiny, magnetismu, optiky, teorie relativity, fyziky mikrosvěta a astrofyziky.

08.09.2014 Barbora_K

Tak tohle je srdcovka. Připravovala mě na přijímačky na VŠ, bohužel neúspěšně, ale nebylo to učebnicí. :-D Skvěle rozčleněna a co vím, tak se z ní učili všichni mí spolužáci, co maturovali z fyziky. Edice "Odmaturuj" je oblíbená a tato učebnice mě nezklamala. Obsahuje vše, co je potřeba vědět ze středoškolské fyziky.

04.09.2014 kejtynaaaaa

Nejlepší učebnice kterou si pro přípravu k maturitě z fyziky můžete koupit. Pomohla mi hodně. V knize je vše hezky a srozumitelně sepsané. Tato kniha byla pro mne moji pravou rukou při studování. Doporučuji !


Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Eshop Burzy učebnic | Facebook | Textbook icons created by Freepik - Flaticon
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace