New Headway : Elementary Student's Book - Náhled učebnice

New Headway : Elementary Student's Book

Liz Soars, John Soars

Učebnice řady New Headway pro úroveň Elementary. Každá lekce rozvíjí schopnosti čtení, mluvení, poslechu i psaní nejnovějšími učebními postupy.

Vyber si ze seznamu všech nabídek této učebnice:

New Headway : Elementary Student's Book

Liz Soars, John Soars

New Headway : Elementary Student's Book - Náhled učebnice

 

Recenze

Ukázat/Skrýt

02.09.2019 michalhlavac

Skvělá učebnice, doporučuji ji jak pro zdatné tak i méně zdatné angličtináře. Látka je skvěle dopodrobna vysvětlena v několika lekcích, které se vzájemně doplňují. Je vhodná jak k běžné výuce v hodině, tak i na doma pro samouky.

08.10.2014 sarkoc

Velmi známá a zejména na středních školách hojně rozšířená učebnice ze sady Headway. Používala jsem ji v jazykovém kurzu na všech úrovních AJ a ani tato pr začátečníky nezklamala. Jednotlivé kapitoly jsou přehledně uspořádány, nabízejí gramatickou část, cvičení na zopakování daného jevu, obrázky pro doplnění. Vhodná i pro samouky.

09.09.2014 Topinka

Tahle učebnice na anligčtinu je nejlepšé z těch, které jsem viděla a prohlížela. Je přehledná, obsahuje velké množství cvičení různých typů, takže opravdu pokryje všechny nutné schopnosti. Navíc je dobře doplněná pracovním sešitem. Nevýhodou může být jen vysoká cena, ale odpovídající kvalitě. Také časté aktualizování vydání může způsobovat zmatek při vyučování :D

09.09.2014 kejtynaaaaa

New Headway je učebnice anglického jazyka. Je zde vše vysvětleno všemi různými formami jak obrázkově tak písemně. Učebnice je ideální pro střední školy. Veškerá látka je srozumitelná a student ji snadno pochopí.


Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Eshop Burzy učebnic | Facebook | Textbook icons created by Freepik - Flaticon
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace