New english file, intermediate level - Náhled učebnice

New english file, intermediate level

Clive Oxenden

Popis variant: Učebnice, jejíž součástí je i pracovní sešit, s CR-Romem, pracovní sešit s audio a CD-Rom (s klíčem nebo bez), učitelská příručka, audio kazety nebo audio cd, studentská kazeta nebo audio cd, kazeta pro studenta listen and speak – pro poslech v autě nebo doma (k dílům 1 a 2), DVD k novým dílům, příručky s obchodní angličtinou, internetové stránky. Jedná se o první polovinu učebnice a pracovního sešitu. Druhou polovinu tvoří Multipack B Multipack je učebnice rozdělená na půl v balíčku vázaná i s pracovním sešitem a CR-ROMem.

Vyber si ze seznamu všech nabídek této učebnice:

New english file, intermediate level

Clive Oxenden

New english file, intermediate level - Náhled učebnice

 

Recenze

Ukázat/Skrýt

08.10.2014 sarkoc

Dle mého názoru jde o jednu z nejlépe a nejsrozumitelněji zpracovaných učebnic pro výuku anglického jazyka. Hojně ji využívají na kurzech jazykové školy a k výuce některé střední školy. Výklad je doplněn vhodně zvolenými obrázky a cvičeními. Každá kapitola obsahuje přehled probíraných jevů.

09.09.2014 kejtynaaaaa

New englih file je velice skvělá a srozumitelná kniha anglického jazyka. Kniha je doplněna obrázky a různými úlohami ke studiu anglickeho jazyka. Existují již i novější vydání ale já upřednostnuji tuhle.


Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Eshop Burzy učebnic | Partner program | Partneři | RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace