Matematika pro gymnázia : funkce - Náhled učebnice

Matematika pro gymnázia : funkce

Oldřich Odvárko

Další z řady monotematických učebnic matematiky pro gymnázia. Učebnice lze využít pro třídy s vyšší i nižší hodinovou dotací, text je potřebným způsobem diferencován a učiteli umožňuje vybrat učivo podle počtu hodin přidělených matematice. Učebnice lze použít nejen na gymnáziích, ale také na středních odborných školách. Monotematická řada učebnic matematiky byla připravena ve spolupráci s odbornou skupinou pro gymnázia Jednoty českých matematiků a fyziků. Znak JČMF, který všechny tyto učebnice nesou, je známkou jejich vysoké odborné a metodické úrovně.

Vyber si ze seznamu všech nabídek této učebnice:

Matematika pro gymnázia : funkce

Oldřich Odvárko

Matematika pro gymnázia : funkce - Náhled učebnice

 

Recenze

Ukázat/Skrýt

16.09.2014 jury.hylak

Funkce další z x problému co se týka matematiky. S funkcemi má určitě několik stundentu vždy problem. Opravdu opět musím doporučit tuto knihu, zase perfektní příklady na propočítání a připravení se k maturite

09.09.2014 Barbora_K

Monotématická učebnice - funkce. Hodně příkladů, léty osvědčená učebnice na gymnáziích na hodiny matematiky i semináře matematiky, my jsme teda používali. :-) Učitelé je často vyžadují a pokud se chcete připravovat na maturitu, přijímačky na VŠ nebo se jen zlepšovat v matice, určo doporučuju.

09.09.2014 Michala

Učebnice je velice přehledná plná příkadů na procvičování, ale i různých polopatických vysvětlení na obrázcích a grafech. Proto patří mezi mnou preferované učebnice do matematiky. Její velké plus je lehkost, skladnost a i cena. Další výhodou je fakt, že k byla vydaná i extra sbírka. Pokud chceš maturovat nebo jenom matematikou v klidu projít, tak ti ji doporučuji!

04.09.2014 Kristýna

Funkce jsou jedním ze zajímavějších témat, která jsou v matematice probíraná. Nicméně od učebnice matiky se nedá očekávat nic jiného, než dostatek přiměřeně náročných příkladů s výsledky, teorie, vzorečky a grafy ( vztahujeme-li to konkrétně k učebnicí Funkcí). Příjemně strukturovaná a přehledná učebnice je doplněna ( nová vydání) o malou brožurku s CD. Kniha je lepená čili pozor na "salátová" vydaní.

18.05.2014 Kejt

Tato učebnice Funkce je skvělá k probrání dané látky. Obsahuje spoustu skvělých příkladů na procvičení, které je možné si na konci učebnice zkontrolovat. Někdy je ve výsledcích i chyba a jen výjimečně.


Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Eshop Burzy učebnic | Facebook | Textbook icons created by Freepik - Flaticon
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace