Matematika pro gymnázia : planimetrie - Náhled učebnice

Matematika pro gymnázia : planimetrie

Eva Pomykalová

Učebnice z populární série Matematika pro gymnázia zaměřená na planimetrii. Knihu lze použít i na středních odborných školách.

Vyber si ze seznamu všech nabídek této učebnice:

Matematika pro gymnázia : planimetrie

Eva Pomykalová

Matematika pro gymnázia : planimetrie - Náhled učebnice

 

Recenze

Ukázat/Skrýt

25.03.2019 michalhlavac

Tato učebnice obsahuje základní vysvětlení matematických jevů. Obsahuje je několik příkladů, které bývají často velmi složité. Kvůli tomu učebnici nedoporučuju méně zdatným matikářům. Učebnice jinak není špatná.

16.09.2014 jury.hylak

Skvělá učebnice uloh z matiky. Tahle je na téma planimetrie. Jsou v ní skvělé příklady, některé podobné se také mohou vyskytnout v maturitní písemné zkoušce z matematiky, proto doporučuji sbírku pečlivě propočítat a nastudovat

09.09.2014 Barbora_K

Monotématická učebnice - planimetrie. Hodně příkladů, léty osvědčená učebnice na gymnáziích na hodiny matematiky i semináře matematiky, my jsme teda používali. :-) Učitelé je často vyžadují a pokud se chcete připravovat na maturitu, přijímačky na VŠ nebo se jen zlepšovat v matice, určo doporučuju.

09.09.2014 Michala

Učebnice je velice přehledná plná příkadů na procvičování, ale i různých polopatických vysvětlení na obrázcích. Proto patří mezi mnou preferované učebnice do matematiky. Její velké plus je lehkost, skladnost a i cena. Pokud chceš maturovat nebo jenom matematikou v klidu projít, tak ti ji doporučuji!

02.09.2014 Martina95

Pokud učebnici na planimetrii, tak jistě tuto. Celá je stavěna na krátkém teoretickém výkladu a následně naučenou teorii cvičíš na příkladech, kterých nabízí učebnice požehnaně. Procvičování je základ matematiky. Navíc ti učebnice v pár větách shrne podstatu celé kapitoly ve zvýrazněném obdélníku.


Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Eshop Burzy učebnic | Facebook | Textbook icons created by Freepik - Flaticon
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace