Dějepis pro střední odborné školy : české a světové dějiny - Náhled učebnice

Dějepis pro střední odborné školy : české a světové dějiny

Petr Čornej, Ivana Čornejová, František Parkan, Milan Kudrys

Souborná učebnice je určena středním odborným školám, soustřeďuje se na základní mezníky v dějinách lidstva, na historické souvislosti, na dějiny kultury běžného života lidí – jakousi historickou každodennost. České i světové dějiny jsou probírány paralelně.

Vyber si ze seznamu všech nabídek této učebnice:

Dějepis pro střední odborné školy : české a světové dějiny

Petr Čornej, Ivana Čornejová, František Parkan, Milan Kudrys

Dějepis pro střední odborné školy : české a světové dějiny - Náhled učebnice

 

Recenze

Ukázat/Skrýt

15.09.2014 Barbora_K

Já miluju dějepis. V téhle se dá dost dobře začíst a prostě to baví. Pokud jste zameškali nějakou hodinu a potřebujete doplnit probranou látku, tak je to vhodná učebnice. Pro přípravu k maturitě a na VŠ nedostačující.

08.09.2014 Ondřej Staněk

Učebnici také doporučuji. Dobře se z ní čte a učí. Je stručná a najdete tam je vše potřebné. Žádné zbytečné věci. Ilustrace jsou zajímavé. Ke studiu na středních školách rozhodně vystačí. Kniha je rozdělena do kapitol a za každou kapitolou jsou otázky a ty nejdůležitější data z kapitoly. Doporučuji.

06.09.2014 kejtynaaaaa

Tato kniha je určena pro studenty středních škol. Musím říci, že je opravdu zajímavá a velice čtivá. Velice dobře se mi z této učebnice učilo, je v ní všechno přehledně psané. Určite doporučuji všem studentum.

05.09.2014 Mika

Kniha je dostačující publikací pro střední školy. Látku z ní lze dobře pochopit, i přestože je netradičněji situována do dvou sloupců na jedné stránce, což nabourává jednolitost textu. Kniha je rozdělena do kapitol, na jejichž koncích se nachází důležitá data, která se vztahují k danému tématu, a otázky a úkoly z daného tématu, což prověří získané znalosti. Jako plus hodnotím i mnoho zajímavých ilustrací.


Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Eshop Burzy učebnic | Partner program | Partneři | RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace