Psychologie pro střední školy - Náhled učebnice

Psychologie pro střední školy

Zdeněk Helus

Publikace: Psychologie pro SŠ - Helus Zdeněk. Učebnice poskytuje hlubší poznatky z psychologie. Umožňuje lépe porozumět duševnímu životu člověka, jeho zákonitostem a lépe poznávat sama sebe i druhé. Pomáhá k přípravě studentů, kteří se rozhodují pro následné studium psychologie nebo kteří chtějí dále působit jako vychovatelé, sociální pracovníci či jako pracovníci ve zdravotnictví. Potřebná témata v ní najdou i ti, kteří chtějí dobře vycházet s ostatními a co nejlépe vykonávat svoji profesi. Publikace: Psychologie pro SŠ - Helus Zdeněk.

Vyber si ze seznamu všech nabídek této učebnice:

Psychologie pro střední školy

Zdeněk Helus

Psychologie pro střední školy - Náhled učebnice

 

Recenze

Ukázat/Skrýt

15.07.2015 Adéla

Myslím si, že jako základ by stačit mohla. Samozřejmě, existují lehčí učebnice, ale tato by pro střední školu měla být povinná. Jiné už je to na vysoké, tam už je potřeba jiných učebnic. Psychologie mě osobně baví, takže pro mě je tato kniha jako stvořená. Samozřejmě existuje spousta těchto učebnic, ale tuto řadím mezi ty přehlednější. Doporučuji :-)

08.09.2014 Barbora_K

O něco víc podrobnější psychologie, pro zájemce o psychologii určitě doporučuju. Kniha vypadá velice zajímavě, akorát je už starší. Obsahuje historii a taky kapitoly psychologie. Protože mě psych. baví, tak to bude asi trochu protežované doporučení, ale doporučuji! :-)


Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Eshop Burzy učebnic | Partner program | Partneři | RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace