Direkt 1 : učebnice a pracovní sešit (+CD) - Náhled učebnice

Direkt 1 : učebnice a pracovní sešit (+CD)

Giorgio Motta, Beata Ćwikowska, Olga Vomáčková

Učebnice němčiny pro začátečníky určená především pro studenty středních škol. První díl ze třídílné série by měl studenty dovést k jazykové úrovni B1.

Vyber si ze seznamu všech nabídek této učebnice:

Direkt 1 : učebnice a pracovní sešit (+CD)

Giorgio Motta, Beata Ćwikowska, Olga Vomáčková

Direkt 1 : učebnice a pracovní sešit (+CD) - Náhled učebnice

 

Recenze

Ukázat/Skrýt

09.09.2015 Alena Bezchlebová

Kniha není špatná, slovní zásoba odpovídá požadavkům středoškolského učiva. Jsou zde zpracována zajímavá témata, která se zejména hodí při studiu na maturitní zkoušku z němčiny. Jen mi na ní překáží český překlad u zadání, která jsou snadno přeložitelná. Čím více českých slov, tím méně člověk procvičuje němčinu v praxi. Na druhou stranu pro studenty, kteří s němčinou začínají, je to dobrá pomůcka. Díky CD můžeme rychleji "naposlouchat" jazyk. Doporučila bych tuto knihu, ale znám lepší.

12.09.2014 kejtynaaaaa

Procvičuje všechny jazykové dovednosti, to je čtení, psaní, mluvení a poslech.V učebnici naleznete přehledný výklad gramatiky, spoustu cvičení na mluvnici, výslovnost, pravopis čislelnou zásobu. Díky učebnici se studenti dozví o historii a reáliích německy mluvících zemí.

08.09.2014 Barbora_K

Naprostá spokojenost. Moje první učebnice němčiny a neměnila bych. Je členěná do kapitol a dobře graficky řešena. Obsahuje slovíčka, která se v běžné němčině používají a celkově připraví na státní maturitní zkoušku.


Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Eshop Burzy učebnic | Partner program | Partneři | RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace