Biologie pro gymnázia - Náhled učebnice

Biologie pro gymnázia

Jan Jelínek, Vladimír Zicháček

Mezi studenty gymnázií hojně proslavená učebnice shrnující kompletní středoškolskou látku z biologie.

Vyber si ze seznamu všech nabídek této učebnice:

Biologie pro gymnázia

Jan Jelínek, Vladimír Zicháček

Biologie pro gymnázia - Náhled učebnice

 

Recenze

Ukázat/Skrýt

08.09.2014 Michala

Učebnice Biologie pro gymnázia od Jelínka a Zicháčka se stala jednou z mála učebnic, které mě doprovázely téměř po celou dobu studia na osmiletém gymnáziu. Přesto, že učebnice není nijak moc velká, obsahuje opravdu hodně informací od rostlin až po živočichy. Je pravdou, že jsem do ní nahlížela v prvních ročnících, ale i před maturitou z biologie. Uspořádání kapitol si myslím, že je jasné a i když je učebnice černobílá, občas se v ní najdou stránky s barevnými ilustracemi. Nevýhodou může být to, že to není kniha na denní nošení do školy (kvůli své hmotnosti). Doporučuji!

08.09.2014 Barbora_K

Výborná, ale TĚŽKÁ učebnice. Má snad tunu, takže trochu protíží batoh. Každopádně jsou v ní všechny látky z biologie - botanika, zoologie, člověk, genetika, prostě vše a hodí se k maturitě a k přijímačkám na VŠ. Moje oblíbená, doporučuju.

08.09.2014 kejtynaaaaa

Tato učebnice je určena do více předmětů než je jen biologie, může se používat i v jiných odborných předmětech. Knihu doporučuje více než polovina studentů, kteří studují nebo studovali na odborných školách se zaměřením na BIO, EKL a BOT.

01.09.2014 Martina95

Skvělá volba pokud hledáš jednu učebnici pro celé tvé působení na gymnáziu. Je tam vše co budeš kdy potřebovat a já bych se bez ní neobešla na žádné hodině biologie ani biologického semináře. Obsahuje jasně a stručně látku celé střední školy společně s praktickou částí, kterou oceníš pokud tě nebaví jen šrotit pojmy, ale občas si potřebuješ i něco ověřit. Jednoduché obrázky u článků mi pomáhají si danou látku lépe představit. Fotografie nám zase nabízejí reálný pohled na věc.
Koupě nelituji i za plnou cenu v obchodě :)

16.09.2013 Markétice

Tato učebnice biologie je poměrně praktická. V jejím obsahu je učivo z celé oblasti biologie prokaryot, rostlin, zvířat, člověka i genetiky, které je dobře a srozumitelně zpracované. Obsahuje hodně obrázků, které znázorňují rostliny/živočichy a i jejich vývojová stádia. Naleznete v ní také nákresy biologických procesů, které pomáhají k pochopení brané látky. Nevýhodou této učebnice je její velká hmotnost, takže se dost pronese, když ji musíte nosit každý den. Celkové bych tuto knihu hodnotila pozitivně a doporučila bych jí převážně studentům gymnázií, popřípadě lyceí.


Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Eshop Burzy učebnic | Facebook | Textbook icons created by Freepik - Flaticon
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace