Biologie buněk: základy cytologie, bakteriologie, virologie - Náhled učebnice

Biologie buněk: základy cytologie, bakteriologie, virologie

Radka Závodská

Učebnice buněčné biologie je určena širokému okruhu středoškolských studentů. Zahrnuje 14 kapitol s problematikou biologie buněk, bakterií, sinic, archeí a virů. První kapitola pojednává o uspořádání

Vyber si ze seznamu všech nabídek této učebnice:

Biologie buněk: základy cytologie, bakteriologie, virologie

Radka Závodská

Biologie buněk: základy cytologie, bakteriologie, virologie - Náhled učebnice

 

Recenze

Ukázat/Skrýt

15.09.2015 Onemarry

Tato učebnice je opravdu výborná, jedna z mých nejoblíbenějších na biologii. Je v ní vše srozumitelně vysvětleno, všechno na sebe navazuje a zapadnou vám do sebe souvislosti. Perfektně se naučíte i z velkého počtu obrázků, které jsou dobře a srozumitelně popsány. Nemám výhrady. Z této učebnice jsem se vždy dobře naučila a vše pochopila. Mohu jen doporučit.

02.09.2014 Martina95

Knihu jsem si pořídila na základě doporučení k přijímacím zkouškám na vysoké školy. Čekala jsem nudnou černobílou knihu plnou strohých informací. Opak je pravdou! Nejvíce oceňuji opakovací testy na konci každé kapitoly. Také to, jak jsou jednotlivé kapitoly krátké a jasné. S pojmy k zapamatování si vše rychle zopakuji a následně vše ověřím testem! Byly to dobře utracené peníze. Teď jen doufám, že mi studium z ní přinese vyslouženou odměnu a dostanu se na medicínu.

18.12.2013 Marcela Kantorová

Na první i druhý pohled zapadá kniha velmi dobře do grafické úpravy, která byla poprvé použita u Genetiky. Členění textu, rozšiřující pasáže i souhrny - vše zůstává zachováno.Co zaujme zcela určitě je velké množství barevných obrázků.
V předmluvě od autorky (PaeDr. Radky Závodské, PhD.) se dočteme, že kniha je určena širokému okruhu středoškolských studentů, rozšiřující pasáže potom pro maturanty, případně studenty bakalářských oborů. Právě na tento "přesah" mimo základní středoškolské osnovy jsem se chtěl zaměřit. Titulu Genetika se tento přesah docela dobře povedl, neboť díky rozšiřujícím pasážím je kniha opravdu leckterým bakalářům uváděna v doporučené literatuře.


Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Eshop Burzy učebnic | Partner program | Partneři | RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace