Český jazyk v kostce pro střední školy (2009) - Náhled učebnice

Český jazyk v kostce pro střední školy (2009)

Marie Sochrová

Nejoblíbenější doplňková učebnice, která obsahuje všechnu středoškolskou látku z českého jazyka. Připraví studenty nejen k maturitě, ale je vhodná i k příjímacím zkouškách na vysokou školu.

Vyber si ze seznamu všech nabídek této učebnice:

Český jazyk v kostce pro střední školy (2009)

Marie Sochrová

Český jazyk v kostce pro střední školy (2009) - Náhled učebnice

 

Recenze

Ukázat/Skrýt

25.08.2015 Adéla

Skvělá učebnice. Celé čtyři roky na střední škole jsem čerpala jen z této knihy co se týče o sloh a mluvnice. Je to pěkně rozdělené a vše přehledné. Stručně shrnutá látka, takže k maturitě ideální. Moc mi pomohla, takže jen doporučuji.

25.08.2015 Dominika S.

Skvěle poslouží jako učebnice k opakování k maturitě, i jako učebnice do jednotlivých hodin. Pokud vám dělá problém mluvnice nebo sloh, rozhodně do ní jděte, spoustu věcí díky ní pochopíte. Je psaná stručně a jasně.

10.09.2014 kejtynaaaaa

Chystáte se k maturitním zkouškám? Neváhejte a pořiďte si učebnici, která přehledně shrnuje veškerou středoškolskou látku z českého jazyka. Nejoblíbenější doplňková učebnice připraví každého studenta nejen k maturitní zkoušce, ale i k přijímacím zkouškám na vysokou školu.

02.09.2014 Martina95

Vše skvěle shrnuto. Líbí se mi úseky k zapamatování i části k procvičení a zapamatovaní látky. K maturitě připraví skvěle a je v ní vše z gramatiky i slohu. Navíc vypracováno formou jednoduchých zápisků. Takže žádné nezapamatovatelné pasáže textu :)


Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Eshop Burzy učebnic | Facebook | Textbook icons created by Freepik - Flaticon
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace