Matematika pro gymnázia : stereometrie - Náhled učebnice

Matematika pro gymnázia : stereometrie

Eva Pomykalová

Učebnice matematiky pro střední školy, zabývající se stereometrií.

Vyber si ze seznamu všech nabídek této učebnice:

Matematika pro gymnázia : stereometrie

Eva Pomykalová

Matematika pro gymnázia : stereometrie - Náhled učebnice

 

Recenze

Ukázat/Skrýt

25.03.2019 michalhlavac

Tato učebnice obsahuje základní vysvětlení matematických jevů. Obsahuje je několik příkladů, které bývají často velmi složité. Kvůli tomu učebnici nedoporučuju méně zdatným matikářům. Učebnice jinak není špatná.

16.09.2014 jury.hylak

Sterometrie je další z maturitních okruhu z matematiky. Opět výborná kniha a zároven pomucka k priprave na maturitu.... Skvěle vás procvičí a pomůže vám s určitými problémy, které mohou ve streometrii nastat

09.09.2014 Barbora_K

Monotématická učebnice - stereometrie. Hodně příkladů, léty osvědčená učebnice na gymnáziích na hodiny matematiky i semináře matematiky, my jsme teda používali. :-) Učitelé je často vyžadují a pokud se chcete připravovat na maturitu, přijímačky na VŠ nebo se jen zlepšovat v matice, určo doporučuju.

09.09.2014 Michala

Stereometrie je další z této řady matematik pro gymnázia a stejně jako u ostatních musím říct, že je velice přehledná plná příkadů na procvičování, ale i různých polopatických vysvětlení. Proto patří mezi mnou preferované učebnice do matematiky. Její velké plus je lehkost, skladnost a i cena. Nevýhodou může být lepená vazba - při delším používání vypadávají listy. Pokud chceš maturovat nebo jenom matematikou v klidu projít, tak ti ji doporučuji!


Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Eshop Burzy učebnic | Facebook | Textbook icons created by Freepik - Flaticon
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace