Matematika pro gymnázia : komplexní čísla - Náhled učebnice

Matematika pro gymnázia : komplexní čísla

Emil Calda

Učebnice z populární série Matematika pro gymnázia zaměřená na komplexní čísla. Knihu lze použít i na středních odborných školách.

Vyber si ze seznamu všech nabídek této učebnice:

Matematika pro gymnázia : komplexní čísla

Emil Calda

Matematika pro gymnázia : komplexní čísla - Náhled učebnice

 

Recenze

Ukázat/Skrýt

25.03.2019 michalhlavac

Tato učebnice obsahuje základní vysvětlení matematických jevů. Obsahuje je několik příkladů, které bývají často velmi složité. Kvůli tomu učebnici nedoporučuju méně zdatným matikářům. Učebnice jinak není špatná.

16.09.2014 jury.hylak

Myslím si, že komplexní čísla zase takový problém nebyl. Ale to možná díky této učebnici, kterou nám matikář v hodině donesl. Opravdu perfektní příklady, podobné jsem potom našel u maturity z matematiky, kterou jsem uspesne dokončil. Doporučuji propočítat

08.09.2014 Barbora_K

Monotématická učebnice - komplexní čísla. Hodně příkladů, léty osvědčená učebnice na gymnáziích na hodiny matematiky i semináře matematiky. Učitelé je často vyžadují a pokud se chcete připravovat na maturitu, přijímačky na VŠ nebo se jen zlepšovat v matice.


Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Eshop Burzy učebnic | Facebook | Textbook icons created by Freepik - Flaticon
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace