Fyzika pro střední školy II. - Náhled učebnice

Fyzika pro střední školy II.

Oldřich Lepil, Milan Bednářík, Radmila Hýblová

Druhý díl dvoudílné učebnice fyziky, která je vhodná pro všechny typy středních škol s nižší hodinovou dotací fyziky. Vykládá fyziku jednoduchým a srozumitelným způsobem, výběr učiva a koncepce jeho zpracování umožňuje učiteli přizpůsobit text osnovám. Na konci každé kapitoly je zařazeno shrnutí učiva, které žákům usnadňuje systemizaci a zapamatování nejdůležitějších poznatků. 3. vydání učebnice je přepracované na základě připomínek mnoha učitelů, je aktualizované z hlediska technického pokroku. Text je doplněn tak, že zahrnuje všechna témata povinného učiva současných osnov fyziky pro gymnázia. Nová grafická úprava s použitím dvou barev zlepšuje přehlednost.

Vyber si ze seznamu všech nabídek této učebnice:

Fyzika pro střední školy II.

Oldřich Lepil, Milan Bednářík, Radmila Hýblová

Fyzika pro střední školy II. - Náhled učebnice

 

Recenze

Ukázat/Skrýt

30.08.2015 Niki

Velmi pěkná učebnice fyziky (stejně jako její první díl), vhodná i pro začátečníky ;) Vše přehledně popsáno, doplněno obrázky, grafy, nákresy a na konci kapitoly shrnuto v tabulce s přehledem vzorců.

27.09.2014 Barbora_K

Učebnice fyziky, která se perfektně hodí přesně pro dopsání výpisků, na které jste v hodinách fyziky. Někdy je látka celkem těžko stravitelná a zde je to celkem fajn vysvětleno. Příklady na konci kapitolek dobře procvičí probranou látku.

09.09.2014 kejtynaaaaa

Učebnice fyziky pro střední školy je skvělou pomůckou k přípravě na maturitní zkoušky. Tato učebnice je velice přehledná, myslím si, že se z ní studentům určit musí učit dobře. Pokud vás fyzika baví, tato učebnice je pro vás jako dělaná !


Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Eshop Burzy učebnic | Partner program | Partneři | RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace