Matematika pro gymnázia: Kombinatorika, pravděpodobnost, statistika - Náhled učebnice

Matematika pro gymnázia: Kombinatorika, pravděpodobnost, statistika

Emil Calda, Václav Dupač

Další z řady monotematických učebnic matematiky pro gymnázia. Učebnice lze využít pro třídy s vyšší i nižší hodinovou dotací, text je potřebným způsobem diferencován a učiteli umožňuje vybrat učivo podle počtu hodin přidělených matematice. Učebnice lze použít nejen na gymnáziích, ale také na středních odborných školách. Monotematická řada učebnic matematiky byla připravena ve spolupráci s odbornou skupinou pro gymnázia Jednoty českých matematiků a fyziků. Znak JČMF, který všechny tyto učebnice nesou, je známkou jejich vysoké odborné a metodické úrovně.

Vyber si ze seznamu všech nabídek této učebnice:

Matematika pro gymnázia: Kombinatorika, pravděpodobnost, statistika

Emil Calda, Václav Dupač

Matematika pro gymnázia: Kombinatorika, pravděpodobnost, statistika - Náhled učebnice

 

Recenze

Ukázat/Skrýt

08.09.2014 Barbora_K

Monotématická učebnice - jedno z nejobávanějších témat - kombinatorika, pravděpodobnost, statistika. Hodně příkladů, léty osvědčená učebnice na gymnáziích na hodiny matematiky i semináře matematiky. Učitelé je často vyžadují a pokud se chcete připravovat na maturitu, přijímačky na VŠ nebo se jen zlepšovat v matice.


Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Eshop Burzy učebnic | Partner program | Partneři | RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace