Matematika pro gymnázia : kombinatorika, pravděpodobnost, statistika - Náhled učebnice

Matematika pro gymnázia : kombinatorika, pravděpodobnost, statistika

Emil Calda, Václav Dupač

Publikace: Matematika pro gymnázia - Kombinatorika, pravděpodobnost a statistika - Calda Emil. Další z řady monotematických učebnic matematiky pro gymnázia. Učebnice lze využít pro třídy s vyšší i nižší hodinovou dotací, text je potřebným způsobem diferencován a učiteli umožňuje vybrat učivo podle počtu hodin přidělených matematice. Učebnice lze použít nejen na gymnáziích, ale také na středních odborných školách. Monotematická řada učebnic matematiky byla připravena ve spolupráci s odbornou skupinou pro gymnázia Jednoty českých matematiků a fyziků. Znak JČMF, který všechny tyto učebnice nesou, je známkou jejich vysoké odborné a metodické úrovně. Publikace: Matematika pro gymnázia - Kombinatorika, pravděpodobnost a statistika - Calda Emil.

Vyber si ze seznamu všech nabídek této učebnice:

Matematika pro gymnázia : kombinatorika, pravděpodobnost, statistika

Emil Calda, Václav Dupač

Matematika pro gymnázia : kombinatorika, pravděpodobnost, statistika - Náhled učebnice

 

Recenze

Ukázat/Skrýt

25.06.2019 michalhlavac

Tato učebnice obsahuje základní vysvětlení matematických jevů. Obsahuje je několik příkladů, které bývají často velmi složité. Kvůli tomu učebnici nedoporučuju méně zdatným matikářům. Učebnice jinak není špatná.

08.09.2014 Barbora_K

Monotématická učebnice - jedno z nejobávanějších témat - kombinatorika, pravděpodobnost, statistika. Hodně příkladů, léty osvědčená učebnice na gymnáziích na hodiny matematiky i semináře matematiky. Učitelé je často vyžadují a pokud se chcete připravovat na maturitu, přijímačky na VŠ nebo se jen zlepšovat v matice.


Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Eshop Burzy učebnic | Partner program | Partneři | RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace