Matematické, fyzikální a chemické tabulky a vzorce pro střední školy - Náhled učebnice

Matematické, fyzikální a chemické tabulky a vzorce pro střední školy

Jiří Mikulčák, Martin Macháček, František Zemánek

Důležitá pomůcka pro řešení praktických problémů v matematice, fyzice, chemii, astronomii i v dalších přírodovědných oborech respektuje požadavky, které vyplývají z vývoje v posledních desetiletích, jak v odborné oblasti, tak ve školské praxi.

Vyber si ze seznamu všech nabídek této učebnice:

Matematické, fyzikální a chemické tabulky a vzorce pro střední školy

Jiří Mikulčák, Martin Macháček, František Zemánek

Matematické, fyzikální a chemické tabulky a vzorce pro střední školy - Náhled učebnice

 

Recenze

Ukázat/Skrýt

16.09.2014 jury.hylak

Opravdu skvělé tabulky, které doporučuje většina oborů na středních školách, které mají povinou maturitní zkoušku z matematiky. Skvělé, přehledné a vše v nich najdete, né jak v jiných tabulkách. Byl jsem rád, že jsem je měl, hodně mi pomohlyy.

15.09.2014 Eliška

Tyto tabulky velmi doporučuji, hlavně pro ty, kteří budou maturovat z matematiky ve státní podobě. Díky těmto tabulkám s velmi jednoduchou orientací jsem u maturitní písemky z matematiky byla absolutně v klidu. Tabulky jsem používala celé 4 roky na střední škole a nikdy se mi nestalo, že bych v nich nenašla něco, co jsem potřebovala. Velmi doporučuji.

04.09.2014 kejtynaaaaa

Nejlepší tabulky, které si můžete koupit. Najdete v nich snad opravdu všechno, co potřebujete ohledně fyziky, matematiky nebo chemie. Tyhle tabulky opravdu všem doporučuji, doprováděly mne celou střední školou.


Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Eshop Burzy učebnic | Facebook | Textbook icons created by Freepik - Flaticon
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace