Biologie rostlin pro gymnázia (3. vydání) - Náhled učebnice

Biologie rostlin pro gymnázia (3. vydání)

Lubomír Kincl, Miroslav Kincl, Jana Jakrlová

Kniha je součástí série učebnic biologie pro gymnázia. Tento díl se zaměřuje na systém a evoluci rostlin a hub.

Vyber si ze seznamu všech nabídek této učebnice:

Biologie rostlin pro gymnázia (3. vydání)

Lubomír Kincl, Miroslav Kincl, Jana Jakrlová

Biologie rostlin pro gymnázia (3. vydání) - Náhled učebnice

 

Recenze

Ukázat/Skrýt

10.10.2014 sarkoc

Biologie rostlin z této řady učebnic je velmi kvalitně a srozumitelně zpracovaná kniha. Je často používána pro výuku nejen na gymnáziích, ale i odborných školách. Jako zdroj učiva k maturitě z biologie je dostačující. Kniha je doplněna černobílými obrázky.

08.09.2014 Barbora_K

Kdo má i nemá rád rostlinky, bude se mu hodit. Záleží v jakém ročníku se bere botanika, ale je to většinou první nebo druhý. Určitě pořiďte, teď už stojí pár korun a neztratí se, botanika je jedna z nejsložitějších otázek na přijímačkách na VŠ.

08.09.2014 Topinka

Dobrý učebnice. Je přehledná a texty jsou srozumitelné. Není nutné dělat výpisky, lze se učit přímo z ní. Obrázky pomohou k pochopení látky. Jedinou nevýhodou může být nízká barevnost. Z této učebnice jsem se učila na příjimačky na VŠ a myslím, že mi to hodně pomohlo.

08.09.2014 kejtynaaaaa

Tato učebnice je určena do více předmětů než je jen biologie, může se používat i v jiných odborných předmětech. Knihu doporučuje více než polovina studentů, kteří studují nebo studovali na odborných školách se zaměřením na BIO, EKL a BOT.


Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Eshop Burzy učebnic | Facebook | Textbook icons created by Freepik - Flaticon
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace