Fyzika I pro střední školy - Náhled učebnice

Fyzika I pro střední školy

Oldřich Lepil, Milan Bednařík, Radmila Hýblová

První díl učebnice fyziky, která je vhodná jak pro studenty gymnázií, tak i středních odborných škol.

Vyber si ze seznamu všech nabídek této učebnice:

Fyzika I pro střední školy

Oldřich Lepil, Milan Bednařík, Radmila Hýblová

Fyzika I pro střední školy - Náhled učebnice

 

Recenze

Ukázat/Skrýt

25.09.2014 Eliška

Tato učebnice je prvním ze dvou dílů Fyziky pro SŠ. Tato učebnice je vhodná pro studenty středních škol, kteří nemají fyziku tak často jako Gymnázia nebo Průmyslovky. Například na Obchodní akademii mi tato učebnice velmi usnadnila studium fyziky díky svému jednoduchému obsahu a skvělým obrázkům. Doporučuji.

09.09.2014 kejtynaaaaa

Učebnice fyziky pro střední školy je skvělou pomůckou k přípravě na maturitní zkoušky. Tato učebnice je velice přehledná, myslím si, že se z ní studentům určit musí učit dobře. Za každou kapitolou student najde shrnutí latky.

08.09.2014 Topinka

Učebnice je vhodná k procvičování a učení na písemky. K přípravě na maturitní zkoušku a přijímací zkoušky je ale podle mě nutné použít ještě sbírku úloh. Tato učebnice je spíš teoretická. Jsou zde srozumitelně vysvětleny jednoduché i složitější fyzikální jevy. Za každou kapitolou je soubor opakovacích otázek, které jsou často použity v písemkách, proto je dobré si je projít. Velkou výhodou jsou shrnutí na koncích kapitol, kde je vše důležité.

08.09.2014 Ondřej Staněk

Tato učebnice je dobrá a stačí k procvičování a přípravě na písemky. Pěkné obrázky a vše je jednoduše vysvětleno. Co je opravdu dobré na této knize je to, že za každou kapitolou je shrnutí, kde je jen to nejdůležitější. Knihu určitě doporučuji koupit. Učitelé ji rádi používají. A mě osobně se mi z ní učí výborně.


Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Eshop Burzy učebnic | Facebook | Textbook icons created by Freepik - Flaticon
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace