Chemie : sbírka řešených i neřešených příkladů pro studenty středních škol - Náhled učebnice

Chemie : sbírka řešených i neřešených příkladů pro studenty středních škol

Aleš Mareček, Jaroslav Honza

Publikace: Chemie - Sbírka příkladů pro studenty středních škol - Mareček Aleš;Honza Jaroslav. Sbírka je určena pro studenty středních škol. Obsahuje řešené a neřešené příklady z obecné chemie a chemického názvosloví. Učivo je řazeno do 16 kapitol nazvaných: - Stavba atomu - Chemická vazba - Úpravy chemických rovnic - Hmotnostní zlomek - Objemové procento - Látkové množství - Molární koncentrace - Výpočty z chemického vzorce - Ředění roztoků - Výpočty z chemických rovnic - Výpočty pH - Součin rozpustnosti - Termochemie - Elektrochemie - Názvosloví anorganické chemie - Názvosloví organické chemi Publikace: Chemie - Sbírka příkladů pro studenty středních škol - Mareček Aleš;Honza Jaroslav.

Vyber si ze seznamu všech nabídek této učebnice:

Chemie : sbírka řešených i neřešených příkladů pro studenty středních škol

Aleš Mareček, Jaroslav Honza

Chemie : sbírka řešených i neřešených příkladů pro studenty středních škol - Náhled učebnice

 

Recenze

Ukázat/Skrýt

26.09.2014 Barbora_K

Na praktické chemii většinou hodně lidí pohoří. Celkově vypočítat příklady typu "kolik je potřeba sodíků na přípravu chloridu sodného" dělá hodně studentům problém. Stačí jen natrénovat a pochopit systém počítání. Doporučuji.


Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Eshop Burzy učebnic | Facebook | Textbook icons created by Freepik - Flaticon
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace