Chemie. Sbírka příkladů pro studenty středních škol - Náhled učebnice

Chemie. Sbírka příkladů pro studenty středních škol

A. Mareček

Vážení přátelé, připravili jsme pro Vás sbírku řešených a neřešených příkladů z obecné chemie a chemického názvosloví. Jednotlivé příklady a úkoly jsou řazeny do 16 kapitol nazvaných: Stavba atomu, Chemická vazba, Úpravy chemických rovnic, Hmotnostní zlomek, Objemové procento, Látkové množství, Molární koncentrace, Výpočty z chemického vzorce, Ředění roztoků, Výpočty z chemických rovnic, Výpočty pH, Součin rozpustnosti, Termochemie, Elektrochemie, Názvosloví anorganické chemie, Názvosloví organické chemie. Výsledky neřešených příkladů jsou uvedeny na konci jejich zadání nebo v samostatné kapitole s názvem Výsledky.

Vyber si ze seznamu všech nabídek této učebnice:

Chemie. Sbírka příkladů pro studenty středních škol

A. Mareček

Chemie. Sbírka příkladů pro studenty středních škol - Náhled učebnice

 

Recenze

Ukázat/Skrýt

26.09.2014 Barbora_K

Na praktické chemii většinou hodně lidí pohoří. Celkově vypočítat příklady typu "kolik je potřeba sodíků na přípravu chloridu sodného" dělá hodně studentům problém. Stačí jen natrénovat a pochopit systém počítání. Doporučuji.


Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Eshop Burzy učebnic | Partner program | Partneři | RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace