Angličtina : otázky & odpovědi ...nejen k maturitě (2008) - Náhled učebnice

Angličtina : otázky & odpovědi ...nejen k maturitě (2008)

Gabrielle Smith-Dluhá

Kniha obsahuje zpracovaná témata k maturitě, která nabízí formou zrcadlového textu. Je tak vhodná především pro středoškoláky k přípravě na závěrečné zkoušky.

Vyber si ze seznamu všech nabídek této učebnice:

Angličtina : otázky & odpovědi ...nejen k maturitě (2008)

Gabrielle Smith-Dluhá

Angličtina : otázky & odpovědi ...nejen k maturitě (2008) - Náhled učebnice

 

Recenze

Ukázat/Skrýt

02.09.2019 michalhlavac

Skvělá učebnice, doporučuji ji jak pro zdatné tak i méně zdatné angličtináře. Látka je skvěle dopodrobna vysvětlena v několika lekcích, které se vzájemně doplňují. Je vhodná jak k běžné výuce v hodině, tak i na doma pro samouky.

12.09.2014 Topinka

Myslím, že existujou i lepší učebnice pro přípravu k maturitě. V této mi přijdou témata hodně jednoduše zpracovaná, takže použití jenom této učebnice určitě neestačí. Na druhou stranu velkou výhodou je zrcadlový text.

07.09.2014 Eva

Učebnice je velice dobře zpracovaná. Vyhovoval mi zrcadlový text, kdy jsem si mohla zkontrolovat, jestli je můj překlad správný. Vyskytují se v ní velice hezky, jednoduše a nápaditě zpracovaná témata, která se dají použít u maturity. My jsme s ní pracovali ve škole a já ji využila k mému zpracovaní témat k maturitě ještě z ostatních materiálu, co jsme dostali ve škole.


Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Eshop Burzy učebnic | Facebook | Textbook icons created by Freepik - Flaticon
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace