Angličtina: Otázky & odpovědi - Náhled učebnice

Angličtina: Otázky & odpovědi

Gabrielle Smith-Dluhá

Publikace: Angličtina - otázky a odpovědi nejen k maturitě - Dluhá-Smith Gabrielle. Jazyková publikace Otázky a odpovědi obsahuje podrobně zpracovaná témata k maturitě formou otázek a odpovědí (cca 800). Kniha obsahuje zrcadlový text pro snazší studium, a tématicky zaměřenou slovní zásobu. Nahrávka je k dispozici zdarma ke ztažení na www.infoa.cz. Publikace: Angličtina - otázky a odpovědi nejen k maturitě - Dluhá-Smith Gabrielle.

Vyber si ze seznamu všech nabídek této učebnice:

Angličtina: Otázky & odpovědi

Gabrielle Smith-Dluhá

Angličtina: Otázky & odpovědi - Náhled učebnice

 

Recenze

Ukázat/Skrýt

02.09.2019 michalhlavac

Skvělá učebnice, doporučuji ji jak pro zdatné tak i méně zdatné angličtináře. Látka je skvěle dopodrobna vysvětlena v několika lekcích, které se vzájemně doplňují. Je vhodná jak k běžné výuce v hodině, tak i na doma pro samouky.

12.09.2014 Topinka

Myslím, že existujou i lepší učebnice pro přípravu k maturitě. V této mi přijdou témata hodně jednoduše zpracovaná, takže použití jenom této učebnice určitě neestačí. Na druhou stranu velkou výhodou je zrcadlový text.

07.09.2014 Eva

Učebnice je velice dobře zpracovaná. Vyhovoval mi zrcadlový text, kdy jsem si mohla zkontrolovat, jestli je můj překlad správný. Vyskytují se v ní velice hezky, jednoduše a nápaditě zpracovaná témata, která se dají použít u maturity. My jsme s ní pracovali ve škole a já ji využila k mému zpracovaní témat k maturitě ještě z ostatních materiálu, co jsme dostali ve škole.


Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Eshop Burzy učebnic | Partner program | Partneři | RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace