Sprechen Sie Deutsch? - Náhled učebnice

Sprechen Sie Deutsch?

Doris Dusilová, Vladimíra Kolocová, Lucie Brožíková, Ralf Goedert, Mark Schneider, Lenka Vachalovská, Jens Krüger

Učebnice Sprechen Sie Deutsch? procvičuje všechny jazykové dovednosti, to je čtení, psaní, mluvení a poslech.V učebnici naleznete přehledný výklad gramatiky, spoustu cvičení na mluvnici, výslovnost, pravopis čislovní zásobu. Díky učebnici se studenti dozví o historii a reáliích německy mluvících zemí. První díl je určen úplným začátečníkům. Obsah učiva a jeho uspořádání umožňují dosažení úrovně A2 podle Společného evropského referenčního rámce. Součástí učebnic je: pracovní sešit s klíčem, mapová příloha, přehled probrané gramatiky, slovník. Učebnicový komplet Sprechen Sie Deutsch? se skládá z: učebnice, kazety, kniha pro učitele. První díl je doplněn metodickou příručkou a multimediálním programem na CD-ROM. Učebnice byla schválena MšMT ČR k zařazení do seznamu učebnic pro střední školy jako součást ucelené řady učebnic pro vyučovací předmět německý jazyk.

Vyber si ze seznamu všech nabídek této učebnice:

Sprechen Sie Deutsch?

Doris Dusilová, Vladimíra Kolocová, Lucie Brožíková, Ralf Goedert, Mark Schneider, Lenka Vachalovská, Jens Krüger

Sprechen Sie Deutsch? - Náhled učebnice

 

Recenze

Ukázat/Skrýt

12.09.2014 kejtynaaaaa

Procvičuje všechny jazykové dovednosti, to je čtení, psaní, mluvení a poslech.V učebnici naleznete přehledný výklad gramatiky, spoustu cvičení na mluvnici, výslovnost, pravopis čislelnou zásobu. Díky učebnici se studenti dozví o historii a reáliích německy mluvících zemí.

08.09.2014 Barbora_K

Formát A4 a tloušťka snad 3 cm. Je to ohromná bichle plná německé gramatiky a slovíček. Za mě teda ne, hrůza, s ní mě němčina opravdu nebavila! Pokud mohu doporučit, tak odkazuji na učebnici Direkt, která přinesla mnohem víc ovoce, než Sprechen Sie Deutsch. A taky ta grafika, je celkem stará a nezajímavá.

04.12.2013 BlasK_cz

Velice těžká učebnice s analytickým přístupem. Vhodné spíš pro povahy s pevnou vůlí. Pro mně je důležité to, že učebnice má velice kvalitní gramatiku, je tam opravdu vše a přehledně. Také je tam moc cvičení + pracovní sešit, takže si gramatiku slušně procvičíte. Strašné, ošklivé ilustrace. Obecně, pokud se chcete učit Němčinu pro gramatickou přesnost a komplexně, doporučuji. Pokud Vám jde o spíše populární metodu, domluvit se a neřešit gramatiku, sáhněte po něčem jiném.


Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Partner program | Partneři | RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace