Čítanka 3 k Literatuře - přehledu SŠ učiva - Náhled učebnice

Čítanka 3 k Literatuře - přehledu SŠ učiva

Drahuše Mašková

Všechny čtyři díly čítanek jsou shodně s učebnicí LITERATURA - přehled SŠ učiva rozděleny do 21 tematických okruhů, které chronologicky mapují vývoj světové a české literatury od jejích počátků až po současnost. Z každého představovaného literárního díla jsou zařazeny dvě samostatné ukázky, z nichž první je většího rozsahu, aby si čtenář na dílo a jeho vlastnosti zvykl, seznámil se s ním a uvědomil si některé zvláštnosti autorského stylu. Následný blok otázek k textu (a možných námětů k přemýšlení) jistě pomůže vyučujícím oživit výuku, studentům pak osvěžit si znalosti a ověřit, zda opravdu pozorně četli uvedený text.

Vyber si ze seznamu všech nabídek této učebnice:

Čítanka 3 k Literatuře - přehledu SŠ učiva

Drahuše Mašková

Čítanka 3 k Literatuře - přehledu SŠ učiva - Náhled učebnice

 

Recenze

Ukázat/Skrýt

09.09.2014 Barbora_K

Je to tedy jeden ze 4 dílů, je zde rozdělen postupný vývoj literatury až do současnosti. Vzhledem k tomu, že pro úplnost všeho je potřeba koupit všechny 4 učebnice, která jedna nová stojí okolo 100Kč, tak se učebnice celkem prodraží a je asi lepší koupit nějakou celistvou čítanku. Ale svůj účel plní a doporučuji.


Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Eshop Burzy učebnic | Partner program | Partneři | RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace