Literatura pro 2. ročník středních škol (pracovní sešit) - Náhled učebnice

Literatura pro 2. ročník středních škol (pracovní sešit)

Taťána Polášková, Kateřina Srnská, Alena Štěpánková, Vlasta Tobolíková

Pracovní sešit rozvíjí a procvičuje znalosti, které jsou obsaženy v učebnici. Struktura pracovního sešitu kopíruje strukturu učebnice, což usnadňuje práci s touto částí sady. Navíc je na konci každého tematického celku zařazena opakovací kapitola, která prohlubuje a testuje znalosti a dovednosti studentů. Pracovní sešit je založen na velkém množství ukázek z literárních děl, dá se tedy využít i jako klasická čítanka.

Vyber si ze seznamu všech nabídek této učebnice:

Literatura pro 2. ročník středních škol (pracovní sešit)

Taťána Polášková, Kateřina Srnská, Alena Štěpánková, Vlasta Tobolíková

Literatura pro 2. ročník středních škol (pracovní sešit) - Náhled učebnice

 

Recenze

Ukázat/Skrýt

27.06.2016 KattyK

Pracovní sešity od nakladatelství DIDAKTIS jsou vytvořené tak, že se s učebnicemi vzájemně doplňují. Obsahem jsou i úryvky ze známých děl, které studentovi přiblíží způsob zpracování díla. Úkoly pod textem umožňují dílo blíže poznat. S těmihle učebnicemi ve škole pracujeme už dva roky a nemůžu si stěžovat. Doplňování údajů, přiřazování a četba úryvků z děl mi pomohla při následujícím studiu dané látky.

08.09.2014 Barbora_K

Pracovní sešity od nakladatelství DIDAKTIS jsou velmi dobře udělané. Dobře doplňují učebnici literatury, protože obsahují úryvky z děl do čtenářského deníku a na tom je v podstatě postavená nová maturita. Hodila se a u matury jsem to zúročila :-)

08.09.2014 jury.hylak

Kniha Literatura pro střední školy / pracovní sešit.... Skvělý doplnující pracovní sešit literatury ve kterém naleznete ruzna cvičení. V pracovním sešitě se nachází ruzne ulohy formou spojovacek doplnovacek apod.


Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Eshop Burzy učebnic | Facebook | Textbook icons created by Freepik - Flaticon
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace