Zeměpis II. v kostce pro střední školy - Náhled učebnice

Zeměpis II. v kostce pro střední školy

Karel Kašparovský

Publikace: Zeměpis II. v kostce pro SŠ - Kašparovský Karel;Kantorek Pavel. Přepracované a aktualizované vydání populární doplňkové učebnice pro střední školy v novém praktickém formátu. Dvoudílná učebnice shrnuje přehledně to podstatné, co student střední školy potřebuje nejen při přípravě k maturitě, ale během celého studia na střední škole. 2. díl je věnován regionální geografii světa. Publikace: Zeměpis II. v kostce pro SŠ - Kašparovský Karel;Kantorek Pavel.

Vyber si ze seznamu všech nabídek této učebnice:

Zeměpis II. v kostce pro střední školy

Karel Kašparovský

Zeměpis II. v kostce pro střední školy - Náhled učebnice

 

Recenze

Ukázat/Skrýt

14.08.2015 Dominika S.

Kniha je vhodná k opakování učiva, prohlubování znalostí z hodin nebo jako doplněk k zápiskům. Je velmi stručná, takže jako přípravu k maturitě bych ji nedoporučila. Dají se v ní však najít nejrůznější zajímavosti, s kterými u maturity určitě zabodujete.

01.10.2014 mesha

Všechny kostky jsou v podstatě stejné, stručným výtahem látky z dané oblasti.
Vhodná je pro opakování, přípravu k přijímacím zkouškám či maturitě. Je velmi pěkným souhrnem látky však někdy dost stručná.
Zpracováno systematicky a přehledně dobře se z ní učí.
Doporučuji jako pomocnou a opakující knihu k učebnici.

10.09.2014 kejtynaaaaa

Přepracované a aktualizované vydání populární doplňkové učebnice pro střední školy v novém praktickém formátu. Dvoudílná učebnice shrnuje přehledně to podstatné, co student střední školy potřebuje ...

09.09.2014 Barbora_K

Nové vydání toho staršího zeměpisu v kostce. Je fajn pořídit si oba díly, protože jedině tak budete mít zeměpis úplně shrnut. Podle mě je nová grafika méně přehledná, ale je to menší formát, který se lépe přenáší. K maturitě určitě využijete!


Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Eshop Burzy učebnic | Facebook | Textbook icons created by Freepik - Flaticon
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace