Sbírka úloh z matematiky pro gymnázia: Goniometrie - Náhled učebnice

Sbírka úloh z matematiky pro gymnázia: Goniometrie

Oldřich Odvárko

Tato sbírka úloh je věnována procvičování a opakování učiva z goniometrie. Najdete zde úkoly jednoduché, ale i složitější (jsou označeny +), které budou vyžadovat mobilizaci Vašich matematických schopností.
Mezi texty úloh jsou pro připomenutí zařazeny definice, věty a vzorce, které jsou pro řešení nejpodstatnější. Ve výsledkové části sbírky naleznete většinou nejenom výsledky, ale i návody a rady, jak úlohu začít řešit, které vzorce využít, čeho si při řešení úlohy zvláště všimnout.

Vyber si ze seznamu všech nabídek této učebnice:

Sbírka úloh z matematiky pro gymnázia: Goniometrie

Oldřich Odvárko

Sbírka úloh z matematiky pro gymnázia: Goniometrie - Náhled učebnice

 

Recenze

Ukázat/Skrýt

16.09.2014 jury.hylak

V této sbírce naleznete příklady, které se týkají maturitního okruhu s názvem Goniometrie. Je to perfektní pomůcka k propočítávání si příkladů a hlavně k nastudování, jelikož obdobné příklady se nacházejí také v maturitní zkoušce

08.09.2014 Barbora_K

Monotématická učebnice - sbírka úloh, goniometrie. Hodně příkladů, léty osvědčená učebnice na gymnáziích na hodiny matematiky i semináře matematiky. Učitelé je často vyžadují a pokud se chcete připravovat na maturitu, přijímačky na VŠ nebo se jen zlepšovat v matice, určitě doporučuji.

06.09.2014 kejtynaaaaa

Tato sbírka úloh z matematiky je výborný pomocník pro počítání příkladů. Jak jinak se matematiku naučit, než věčným počítáním. Příklady jsou řazeny od lehkých až po složitější. Úlohy jsou různého typu.


Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Eshop Burzy učebnic | Partner program | Partneři | RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace